Dom » Wnętrza

Panel prysznicowy z termostatem Kappa

Panel prysznicowy z termostatem Kappa
Zobacz więcej zdjęć »
Panel Kappa to panel podtynkowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcieliby w łazience zastosować rozwiązania podtynkowe, ale jednocześnie obawiają się związanych z tym ograniczeń i komplikacji wynikających m.in. z ewentualnych napraw.Idea panelu podtynkowego polega na wprowadzeniu całego mechanizmu urządzenia w ścianę w wygodnej skrzynce.

 Skrzynkę umieszcza się w odpowiedniej wielkości otworze w ścianie i doprowadza do niej wodę. Następnie podłączą się wężyki podłączeniowe do wyjść i nakłada na skrzynkę front panelu. Właśnie na tym froncie zamocowane są wszystkie podłączania i mechanizmy, dlatego dokonywanie ewentualnych korekt i napraw wiąże się jedynie z wysunięciem frontu urządzenia. Czynność ta jest o tyle łatwa, że zamknięcie frontu na skrzynce następuje za pomocą prostego zatrzasku.

Panel uwypukla piękno przestrzeni, nie zajmuje wiele miejsca. To, co stanowi istotę działania ukryte jest przed wzrokiem, więc w żaden sposób nie wpłynie niekorzystnie na estetykę łazienki.

Panel Kappa
to proste i niebanalne rozwiązanie. Idealnie komponuje się z nowoczesnymi kabinami prysznicowymi .

 Excellent (PRESS BOX)
www.excellent.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »