Dom » Budownictwo

Panele ogrodzeniowe – ekonomiczne i skuteczne

Panele ogrodzeniowe – ekonomiczne i skuteczne
Zobacz więcej zdjęć »
Ogrodzenie panelowe firmy Betafence ogradza obszar 1,3 km wokół obiektów sportowych we flamandzkim miasteczku Mouscron. Rozwiązanie zostało wybrane ze względu na wysoki stopień zabezpieczenia terenu, jak i korzystną cenę.

Bogata infrastruktura sportowa

Mouscron leży w Belgii niedaleko granicy z Francją i tylko 10 km od miasta Lille. Choć zamieszkuje je zaledwie 52 tys. osób, miasteczko posiada bogatą infrastrukturę sportową: stadion do piłki nożnej, stadion do uprawiania lekkoatletyki oraz centrum jeździeckie. Aby zapewnić bezpieczeństwo osobom trenującym te sporty, władze miasta zdecydowały się na zakup trwałego ogrodzenia.

Ekonomiczne ogrodzenie dla długich odcinków

Ogrodzeniem należało otoczyć teren o łącznym obwodzie 1,3 km. By obniżyć koszty całego systemu ogrodzeniowego postanowiono użyć paneli o większej niż standardowa długości. Zamiast paneli Nylofor 3D o szerokości 2,5 metra zastosowano panele Nylofor 3-M o szerokości 3,0 metrów. Zostały one zamontowane na profilowanych stalowych słupach Bekafix przy użyciu stalowych złączek. Dzięki wykorzystaniu mniejszej ilości paneli i słupów udało się znacząco obniżyć cenę całego ogrodzenia.

Bramy i furtki

Na teren torów lekkoatletycznych oraz centrum jeździeckiego można dostać się poprzez 13 bram i furtek z wypełnieniem panelem Nylofor, współgrających kształtem z resztą ogrodzenia. Całość (panele, słupy i bramy) wykonano w modnym i eleganckim kolorze antracytowym (BF7016M), według projektu architekta Desneulin. Więcej o ogrodzeniach Nylofor można przeczytać na www.ogradzamy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Betafence
http://www.ogradzamy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »