Dom » Wnętrza

Panele w stylu skandynawskim w Sklepach Komfort

Panele w stylu skandynawskim w Sklepach Komfort
Zobacz więcej zdjęć »
Od 5 maja br. w Sklepach Komfort dostępna jest tematyczna kolekcja paneli „Skandinavian Style”.


Wyboru podłóg do kolekcji „Skandinavian Style - panele, które rozjaśnią Twój dom” dokonali projektanci współpracujący ze Sklepami Komfort. Wyselekcjonowali oni 24wzory paneli, idealnie pasujące do wnętrz inspirowanych stylem skandynawskim.

„Postawiliśmy na styl skandynawski, gdyż jak żaden inny łączy w sobie efektowny wygląd z funkcjonalnością i dlatego idealnie sprawdza się w polskich domach i mieszkaniach.” - mówi Ewa Nekresz, projektant wnętrz współpracujący ze Sklepami Komfort. - “Pogrupowanie paneli w kolekcję tematyczną ułatwi naszym Klientom wybranie podłogi idealnej do ich potrzeb”.

Kolekcji towarzyszyć będzie specjalna ekspozycja w punktach sprzedaży oraz dedykowane materiały marketingowe, takie jak praktyczny folder opisujący cechy i zalety stylu skandynawskiego oraz jasnych podłóg we wnętrzach. Sprzedaż wspierana będzie również kampanią reklamową w prasie wnętrzarskiej, internecie oraz działaniami PR. Więcej o kolekcji na specjalnie stworzonym serwisie http://www.komfort.pl/scandinavian

Kolekcja „Skandinavian Style” przygotowana została z myślą o klientach, którzy szukają ciekawej stylistyki i kolorów podłóg rozjaśniających wnętrze. Oferta dostępna jest od 5 maja br. w wybranych Sklepach Komfort (m.in. w Warszawie przy ulicach: Głębockiej, Krakowskiej oraz Górczewskiej, w Poznaniu przy ulicach: Szwedzkiej i Serbskiej).

Panele oferowane są w cenach od 19,95 zł/mkw do 84,99 zł/mkw. Więcej informacji na www.komfort.pl/skandinavian .

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »