Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Parkujesz - Pomagasz - potrzebującym dzieciom

Parkujesz - Pomagasz - potrzebującym dzieciom
Zobacz więcej zdjęć »
Są dzieci, które już od najmłodszych lat zmagają się z trudnościami codzienności i każdego dnia walczą o godne życie. Są również ludzie, którzy sprawiają, że na ich twarzach częściej pojawia się uśmiech. W dniach 12-14 kwietnia wszyscy, którzy wjadą na parking Galerii Łódzkiej wezmą udział...

Są dzieci, które już od najmłodszych lat zmagają się z trudnościami codzienności i każdego dnia walczą o godne życie. Są również ludzie, którzy sprawiają, że na ich twarzach częściej pojawia się uśmiech. W dniach 12-14 kwietnia wszyscy, którzy wjadą na parking Galerii Łódzkiej wezmą udział w akcji charytatywnej „Parkujesz – pomagasz”. Za każdy samochód Centrum przeznaczy 1 złoty na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dziecku w Kryzysie „Konik na Biegunach”. Do pomocy zapalone zostaną nie tylko silniki, ale i serca. 

Świąteczny okres to czas, kiedy życzliwym okiem patrzymy na drugiego człowieka. Wtedy też chętniej sobie pomagamy i obdarzamy uśmiechem. Do włączenia się w przedświąteczną akcję charytatywną zachęca Galeria Łódzka, organizując projekt „Parkujesz-pomagasz”, w ramach którego za każdy zaparkowany na parkingu samochód przekaże 1 złoty na pomoc potrzebującym dzieciom z łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Dziecku w Kryzysie "Konik na Biegunach".

Stowarzyszenie rozpoczęło działalność w 2011 roku i od tego czasu pomaga podopiecznym Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi. Potrzeb jest wiele: wychowankowie rosną i potrzebują ubrań, część z nich ma problemy ze wzrokiem i wymaga założenia okularów. Jednak największą potrzebą są serca ludzi, którzy nie przechodzą obojętnie obok dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki pomocy darczyńców przeprowadzamy remonty i modernizację placówki, organizujemy wypoczynek i czas wolny dzieci i to właśnie na letni wyjazd przeznaczymy kwotę zebraną w ramach akcji „Parkujesz – pomagasz”. Serdecznie zachęcam wszystkich łodzian do zaangażowania się w pomoc naszym podopiecznym – mówi Barbara Grzegorczyk, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dziecku w Kryzysie "Konik na Biegunach".

Dzięki projektowi „Parkujesz – pomagasz” każdy może dołączyć do szczytnej akcji. Naszym celem jest zachęcić jak największą ilość osób do pomocy łódzkiemu Stowarzyszeniu, które codziennie dba o godne życie dzieci w domu dziecka. Mamy nadzieję, że uda nam się zaangażować w akcję klientów i wspólnie stworzymy efekt pomocnego domina. Ale przede wszystkim sprawimy, że dzieci spędzą najpiękniejsze wakacje w swoim życiu – mówi Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej. Akcja „Parkujesz – pomagasz” to projekt, w którym każdy może pomóc nie partycypując w kosztach – parking dla klientów Centrum przez 3 pierwsze godziny jest bowiem bezpłatny. Kwota, którą wygenerują samochody w dniach 12-14 kwietnia zostanie przeznaczona na wakacyjny wyjazd dzieci z Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi, a każda osoba, która przyczyni się do pomocy dostanie zawieszkę zapachową do samochodu, będącą potwierdzeniem i podziękowaniem za udział w akcji. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszszka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »