Społeczeństwo » Polityka

Parlamentarny.pl – nowy serwis dla świadomego i wymagającego wyborcy

Parlamentarny.pl – nowy serwis dla świadomego i wymagającego wyborcy
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa PTWP, wydawca kilkunastu portali i czasopism gospodarczych, uruchomiła nowy serwis internetowy Parlamentarny.pl. Pod jednym adresem, wyborca znajduje sylwetki kandydatów na posłów i senatorów w nadchodzących wyborach parlamentarnych, programy komitetów wyborczych i rzeczowe analizy sektorowe.

 

Serwis Parlamentarny.pl zawiera kompleksową, stale rozbudowywaną, bazę sylwetek kandydatów na posłów i senatorów w wyborach parlamentarnych 2015 z uwzględnieniem podziału na okręgi i komitety wyborcze. Odwiedzający witrynę wyborca może głosować na wybranego kandydata i komentować treści. Portal pozbawiony będzie reklam  spotów partyjnych.

– To pierwszy tak interaktywny i innowacyjny serwis wyborczy w Polsce – mówi Rafał Kerger, pomysłodawca i koordynator projektu. – Grupa PTWP specjalizuje sięw przedsięwzięciach, które wzmacniają rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Przykładem niech będzie największa i jedyna w Polsce internetowa platforma oceny polskich prezydentów, burmistrzów i radnych w serwisie Portalsamorzadowy.pl – dodaje.

Redakcję portalu Parlamentarny.pl tworzy zespół z wieloletnim doświadczeniem w wydawnictwach internetowych, redaktorzy i publicyści czołowych serwisów Grupy PTWP: Wnp.pl, Rynekzdrowia.pl, Portalsamorzadowy.pl, Pulshr.pl, Farmer.pl oraz Portalspozywczy.pl, którzy gwarantują rzetelne, kompleksowe i sprofilowane analizy przedwyborcze.

– Parlamentarny.pl postawił sobie za zadanie dostarczyć wyborcom wiedzę o pomysłach poszczególnych komitetów wyborczych na poukładanie polskich spraw – mówi Adrian Ołdak, redaktor serwisu Wnp.pl. – To są zasadnicze kwestie, które czasami giną 

w medialnym strumieniu nie zawsze istotnych informacji ze świata polityki. My chcemy to, co naprawdę ważne, tak wyartykułować, aby Polacy mogli 25 października dokonać świadomego wyboru – dodaje.

Serwis Parlamentarny.pl jest unikalny także z jeszcze innego powodu. Nie został stworzony, jak wiele przedwyborczych inicjatyw w Internecie, z myślą o krótkoterminowym zysku. Poza Google Adwords – na co wydawca nie ma wpływu – serwis będzie wolny od reklam i spotów partyjnych. Grupa PTWP nie będzie sprzedawać miejsca reklamowego komitetom wyborczym.

Grupa medialna PTWP to wydawca m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portalu wnp.pl oraz kilkunastu innych specjalistycznych portali i pism, a także organizator szkoleń i konferencji, takich jak Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach oraz Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku.

###

Informacje o Grupie PTWP SA:

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995r. Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji obejmujących wydawanie magazynów prasowych i specjalistycznych publikacji, budowę i zarządzanie portalami internetowymi, a także organizację kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych oraz szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.

Grupa PTWP SA jest wydawcą m.in.: Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, czasopisma Rynek Spożywczy, miesięcznika Rynek Zdrowia i miesięcznika Farmer. Grupa PTWP SA posiada 

70 proc. udziałów w PTWP-ONLINE Sp. z o.o., do której należą branżowe portale m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, portalsamorzadowy.pl, infodent.pl, pulsHR.pl, promocjada.pl, farmer.pl, serwis gieldarolna.pl.

Posiada 100 procent udziałów w spółkach Publikator i Publiaktor.pl, wydających tytuły takie jak: Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, 100% Wnętrza, Meble Plus, Łazienka oraz dobrzemieszkaj.pl.

W kwietniu 2013 r. Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect.

Zapraszamy na stronę www.ptwp.pl.

 

Dodatkowe informacje:

Marta Stach, Imago Public Relations

T. 32 608 29 85, M. 609 808 119

m.stach@imagopr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »