Firma » Reklama

Partner ASM dla 3M Poland Sp. z o.o.

Partner ASM dla 3M Poland Sp. z o.o.
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa akcja merchindisingowa dla wybranych produktów z szerokiego asortymentu 3M Poland Sp. z o.o. Za prawidową ekspozycję odpowiedzialny jest Partenr ASM, firma z wieloletnim doświadczenim na rynku, działąjąca w strukturach ASM group.

3M to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe o zasięgu miedzynarodowym. Ich działania charakteryzują się wysokim stopniem innowacyjności technologicznej. Profesjonalizm i wartości jakie promuje firma były kluczem do przygotowanego przez nas merchindisingu. Dodatkowo wykorzystaliśmy nasze doświadczenie i tak przygotowaliśmy ekspozycję produktów opatrunkowych, środoków do sprzątania i artykułów kosmetyczno-myjących - mówi Aneta Wiśniewska, Key Account Manager Partner ASM.

Na półkach zadbano o prawidłową wystawę ściereczek, czyścików marek Prima i Scotch - Brite, gąbek, pumeksów, rękawic do masażu marki Syrena, a także plastrów Viscoplast i innych materiałów opatrunkowych 3M.

Akcja rozpoczęła się w listopadzie zeszłego roku i jest nieprzerwanie prowadzona na terenie hal TESCO, CERREFOUR, AUCHAN, MAKRO, REAL, SELGROS, obecnie głównie w Wielkopolsce.

Dbamy o esteykę ekspozycji i wizerunek klienta. Nasze działania mają zwiększyć dostępność produktów i ich sprzedaż, dlatego częstotliwość naszego doglądania hal jest wysoka - mówi  Aneta Wiśniewska.

Więcej informacji: www.partenrasm.pl

Agencja PARTNER ASM powstała w 1998 r. i realizuje swoje usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku, wieloletnie doświadczenia oraz oczekiwania klientów. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów to główny zakres usług PARTNER ASM.

Agencja PARTNER ASM oferuje kompleksowe rozwiązania dopasowane do wszelkich potrzeb klientów oraz oczekiwań wiążących się z danym projektem, zapewniając wysoką efektywność powierzanych do realizacji akcji. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »