Firma » Biznes

Partnerzy handlowi FERRO zwiedzają nowoczesną fabrykę w Znojmo

Partnerzy handlowi FERRO zwiedzają nowoczesną fabrykę w Znojmo
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 6-7 października 2011 w czeskiej fabryce Novaservis w Znojmo firma FERRO gościła swoich partnerów handlowych. Celem wizyty była prezentacja nowoczesnego zakładu przemysłowego oraz najnowszej oferty produktowej FERRO.W kwietniu 2011 NOVASERVIS A.S. dołączyła do Grupy FERRO. Firma znana jest przede wszystkim na rynkach w Czechach i Słowacji, gdzie zajmuje pozycję jednego z czołowych producentów armatury sanitarnej. W Czechach NOVASERVIS jest liderem rynku pod względem wielkości sprzedaży baterii.

Zakład w Znojmo realizuje produkcję swojego asortymentu w oparciu o europejskie normy technologiczne i organizacji pracy. Fabryka posiada zakład obróbki CNC, własną hutę szkła, linię montażową, galwaniczną, a także stanowiska składania i polerowania baterii. Niezwykle restrykcyjnie przestrzegane są standardy jakościowe na wszystkich etapach produkcji, dotyczy to w szczególności w pełni zautomatyzowanej chromowni z zamkniętym obiegiem wody, dostosowanej do najnowszych wymogów środowiskowych. Zarówno baterie jak i elementy armatury sanitarnej poddawane są testom na przygotowanych w tym celu specjalnych stanowiskach, a zanim wyruszą na rynki europejskie są składowane w magazynie centralnym w oparciu o nowoczesny system przechowywania Kardex. Zaproszeni goście mieli możliwość zaznajomienia się z procesem produkcji armatury łazienkowej od obróbki skrawaniem odlewów po końcowe pakowanie i wysyłkę do klientów.

Uczestnicy prezentacji zapoznali się także z nowym asortymentem FERRO, do którego dołączyły: designerskie linie baterii Metalia 56 i Metalia 57, funkcjonalne i niedrogie baterie Titania Iris, bogate kolekcje eleganckich akcesoriów łazienkowych Novatorre, malowane i chromowane grzejniki łazienkowe oraz akcesoria do instalacji armatury łazienkowej
Marki wyrobów NOVASERVIS odzwierciedlają najwyższą jakość. Zarówno firma, jaki i jej wyroby były wielokrotnie nagradzane: akcesoria łazienkowe Novatorre - Narodową Nagrodą Jakości Czeskiej CZECH MADE, natomiast baterie Metalia – wyróżnieniem za najlepszy produkt targów AQUATHERM PRAHA oraz Złotym Medalem targów SHK Brno.

Spotkaniu towarzyszyły imprezy integracyjne takie jak morawska kolacja ze świniakiem przy regionalnym winie a także zwiedzanie starej części Znojmo. Uczestnicy, w czasie wolnym, mogli również samodzielnie poznawać uroki tego miłego czeskiego miasteczka. Wyjazd dostarczył gościom nie tylko informacji merytorycznych i niezapomnianych wrażeń estetycznych, ale także zaowocował zacieśnieniem relacji Firmy z jej partnerami.FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »