Dom » Nieruchomość

PEAKSIDE CAPITAL sprzedaje biurowce Atrium Centrum I Atrium Plaza do CPI Property Group

PEAKSIDE CAPITAL sprzedaje biurowce Atrium Centrum I Atrium Plaza do CPI Property Group
Zobacz więcej zdjęć »
Peakside Capital sprzedał budynki biurowe w Warszawie – Atrium Centrum i Atrium Plaza. Są to siedmiokondygnacyjne biurowce oferujące atrakcyjną powierzchnię biurową.

Obiekty są zlokalizowane w centrum miasta, blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych oraz głównego centrum biznesowego – Ronda ONZ. Budynki, mające w sumie 31,869 metrów kwadratowych, oferują centra medyczne, restauracje, bank, aptekę, sklepy z modą premium oraz 410 miejsc parkingowych. Transakcja sprzedaży do CPI Property Group została sfinalizowana 29 maja.
 
“Działając w imieniu naszego klienta, Peakside pomyślnie zrealizował plan ulepszenia Atrium Centrum i Atrium Plazy przez remont budynków, wynajem pustostanów oraz przez poprawę oferty handlowej. Zakończona sukcesem sprzedaż demonstruje umiejętności Peakside do generowania atrakcyjnych zwrotów dla naszych inwestorów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej” - mówi Stefan Aumann, Partner Zarządzający i założyciel Peakside Capital Advisors.

-ENDS-
Peakside Capital powstał w 2010 roku jako spin-off z banku inwestycyjnego Merrill Lynch i obecnie zatrudnia około 30 pracowników. Firma zarządza funduszami oraz nieruchomościami głównie w Niemczech i krajach Europy Zachodniej. Obecnie Peakside zarządza aktywami brutto o wartości ponad 1 miliarda euro.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brandscope

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »