Technologie » Komputery

PGNiG stawia na bezpieczeństwo

PGNiG stawia na bezpieczeństwo
Zobacz więcej zdjęć »
Wola Info rozbuduje system zabezpieczania danych w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie, jednym z największych i najstarszych przedsiębiorstw w Polsce. Zakończenie prac planowane jest na koniec lutego.

- To dla nas bardzo prestiżowe zlecenie. Bezpieczeństwo jest priorytetem w dużych i rozproszonych przedsiębiorstwach. Wybierając nasze usługi, PGNiG stawia na doświadczoną kadrę, profesjonalizm wykonania i potencjał techniczny - podkreśla Piotr Majcherkiewicz, prezes Zarządu Wola Info S.A.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ramach umowy Wola Info dostarczy kompleksową usługę zaczynając od analizy wymagań klienta, poprzez zaprojektowanie rozwiązania, dostawę niezbędnych komponentów wraz z licencjami HP OV DataProtector. Umowa przewiduje przeprowadzenie szkolenia w zakresie obsługi rozbudowanego systemu. W ramach prac Wola Info wykona również integrację systemu backupu HP OV DataProtector z systemem IBM Lotus Notes.

- Systematycznie umacniamy naszą pozycję na rynku utilities. W naszej ocenie to jeden z bardziej perspektywicznych sektorów. Współpraca z PGNiG potwierdza naszą strategię zakładającą budowanie i rozwijanie naszych kompetencji w tym zakresie - podkreśla prezes.

Do grona klientów Wola Info z sektora energetycznego należą także: Polska Grupa Energetyczna i RWE Stoen.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wola Info S.A.
http://www.wolainfo.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »