Technologie » AGD - RTV

Piekarnik Franke myMenu finalistą konkursu Dobry Wzór 2015!

Piekarnik Franke myMenu finalistą konkursu Dobry Wzór 2015!
Zobacz więcej zdjęć »
Piekarnik Franke myMenu CS my912 M XS DCT 60+ został pozytywnie oceniony podczas Obrad Ekspertów i tym samym zakwalifikował się do finału konkursu Dobry Wzór 2015.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Dobry Wzór to niezwykle ceniona nagroda za wzornictwo. Ze względu na bardzo wysoki poziom merytoryczny, konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem producentów, przedsiębiorców, projektantów, dziennikarzy, a także konsumentów. Do tegorocznej edycji zgłoszono aż 166 produktów i usług.

Zakwalifikowanie się do finału konkursu Dobry Wzór to wielkie wyróżnienie dla producenta oraz potwierdzenie, że piekarnik Franke myMenu stanowi perfekcyjne połączenie wybitnej jakości wzorniczej, ergonomii oraz innowacji. Kluczowe jest tu zastosowanie zaawansowanej technologii, która pozwala na zdalne sterowanie piekarnikiem za pomocą tableta lub smartfona poprzez Wifi. A wszystko to dzięki bezpłatnej aplikacji myMenu, która zawiera bogatą listę przepisów na każdą okazję. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w autorskie programy Franke: Kompletne Menu, Menu Pizza Plus oraz Wellness.

Piekarnik zostanie zaprezentowany podczas prestiżowej wystawy „Dobry Wzór 2015”, która odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 22 października - 29 listopada 2015.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.plOd ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »