Firma » Finanse

Pieniądze potrzebne natychmiast!

Pieniądze potrzebne natychmiast!
Zobacz więcej zdjęć »
Finansowanie własnej firmy to proces, który w części przypadków może spędzać sen z oczu. Oczekiwanie na płatności, podatki, pensje dla pracowników, itd., mogą czasami tworzyć problem, uwarunkowany czasowo.

Konieczność wywiązywania się z niektórych zobowiązań ma pierwszeństwo przed innymi i jest niejako świętością. W sytuacjach, gdy wiemy, że przyszła zapłata jest pewna, ale nie możemy pozwolić sobie na dłuższe oczekiwanie, z obiektywnych powodów, warto skorzystać z usług firm faktoringowych. Jest to korzystne rozwiązanie, pozwalające zachować nam wiarygodność i płynność finansową.

1.    A może by tak wejść w faktoring?

2.    Gotowi do pomocy – zawsze i wszędzie

3.    Szybko, łatwo, przejrzyście

4.    Do przodu – z najlepszymi na rynku

A może by tak wejść w faktoring?

Czym jest faktoring? Otóż mówiąc obrazowo, polega on na tym, że firma nim się zajmująca, wykupuje nieprzeterminowaną fakturę na usługę lub towar, wypłacając nam około dziewięćdziesięciu procent należnej nam kwoty, pomniejszonej o prowizję, która to stanowi zysk firmy faktoringowej. My zaś mamy na koncie gotówkę i możemy bezzwłocznie spłacić swoje zobowiązania, nabyć materiał do produkcji, czy też uregulować zaległości w urzędzie skarbowym. Ta forma współpracy często nie wymaga nawet wychodzenia z siedziby naszej firmy. Nie trzeba wypełniać żadnych papierowych wniosków. Całość działań odbywa się bowiem online.

Gotowi do pomocy – zawsze i wszędzie

Faktoring to usługa, którą oferują zarówno banki, jak i firmy prywatne. Do grona tych drugich należy m.in. PragmaGO®. Faktoring pozabankowy cieszy się coraz większą popularnością między innymi dzięki mniej złożonemu procesowi wnioskowania oraz korzystniejszym warunkom. PragmaGO® wychodząc naprzeciw polskim przedsiębiorcom, oferuje finansowanie faktur zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw, niezależnie od branży, w jakiej działają. Wspiera firmy z długą historią, jak i te, które dopiero zaczynają swoją działalność.

Szybko, łatwo, przejrzyście

Dzięki kalkulatorowi dostępnemu online na stronie firmy, szybko i bezbłędnie obliczymy koszty faktoringu już na samym początku wnioskowania. Proces wypełniania formularza składa się zaledwie z czterech prostych kroków. Decyzja o przyznaniu finansowania zapada w ciągu jednego, dwóch dni. Możemy się ubiegać zarówno o faktoring oparty o przyznany limit, jak i jednorazowy. Firmy mają więc wybór, czy chcą się wiązać umową, czy może wystarczające będzie dla nich finansowanie pojedynczych faktur. W przypadku faktoringu opartego o przyznany limit, w zależności od potrzeb, w czasie trwania umowy, można wnioskować o zmianę jego wysokości.

Gotówka, którą w ten sposób pozyskamy, może być nam udostępniona zarówno w polskich złotych, jak i w euro. Jest to olbrzymie ułatwienie dla firm rozliczających się właśnie w walucie europejskiej. Dodatkowo można także ubiegać się o finansowanie faktoringu w dolarach amerykańskich lub brytyjskich funtach, co zdecydowanie zwiększa nasze biznesowe pole do popisu.

Do przodu – z najlepszymi na rynku

Jak więc widzimy, faktoring dla firm jest korzystnym rozwiązaniem, pozwalającym rozwinąć skrzydła lub przetrwać cięższe czasy. W przypadku złożenia wniosku online w firmie PragmaGO® zyskujemy także darmowe ubezpieczenie przed niewypłacalnością naszych odbiorców. Jest to dodatkowa zachęta, by skorzystać z ich propozycji. Usługi finansowe dla firm, które mają do zaoferowania, są w pełni profesjonalne, bezpieczne oraz stoją na wysokim poziomie. Przed podjęciem ostatecznych decyzji warto skorzystać z dostępnego na stronie poradnika, a co do reszty wątpliwości, na pewno rozwieje je konsultant dostępny na stronie PragmaGO®.

Foto Źródło: pixabay.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Aśka 2020-02-25 19:31:47

    O tak ! Faktoring to wybawienie dla niewielkich firm .


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »