Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Pierwsza baza Ryanair w Polsce

Pierwsza baza Ryanair w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Wrocław będzie pierwszym polskim, a drugim w Europie Środkowej miastem, w którym irlandzki przewoźnik Ryanair otworzy bazę lotniczą. Kolejna ma powstać na podwarszawskim lotnisku Modlin, lecz w tej kwestii nadal trwają negocjacje.
Jak podaje Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, przygoda Ryanaira z Polską ma rozpocząć się dokładnie 29 marca 2012 r., wtedy też ma powstać 5 dodatkowych połączeń lotniczych, a do końca roku ma ich być aż 26.
Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz podkreśla, że udostępnienie przewoźnikowi miejsca pod hangar ma przynieść miastu wiele korzyści. Przede wszystkim w postaci nowych miejsc pracy, których liczba może wynieść nawet ok. 1000. Ryanair ma rekrutować pracowników do dwóch działów – personelu pokładowego oraz technicznego, który miałby dbać o bezusterkowe loty.

Ryanair jest jedną z najtańszych linii lotniczych, działająca od 1985r. Spółka została założona przez Tony'ego Ryana i jego dzieci. W Polsce irlandzki przewoźnik oferuje loty od 2005 r, wtedy też odbył się pierwszy lot z wrocławskiego lotniska Strachowice do Londynu Stansted.
Pełną siatkę połączeń linii Ryanair można znaleźć w serwisie Tanie-Loty.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl
http://www.tanie-loty.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »