Technologie » AGD - RTV

Pierwsza interaktywna gazetka Saturna

Pierwsza interaktywna gazetka Saturna
Zobacz więcej zdjęć »
Wystartowała kampania reklamowa sieci Saturn pod hasłem „Pa pa, papierze!”, namawiająca konsumentów do skorzystania z innowacyjnej, interaktywnej formy gazetki, która po raz pierwszy ukazała się na stronie www.saturn.pl .

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Kampania, która potrwa do piątku (3 lutego) ma przyciągnąć klientów do strony Saturna, na której można zapoznać się z aktualną ofertą promocyjną sieci, zarezerwować produkt on-line, sprawdzić dostępność i ceny usług dodatkowych, a także zarejestrować się na newsletter.

Atrakcyjność bieżącej oferty prezentowanej w gazetce interaktywnej, obowiązującej do 8 lutego, mają podnieść raty 36x0%.

Klienci Saturna w Polsce to przede wszystkim mieszkańcy dużych miast, nowocześni, stanowiący nadreprezentację wśród użytkowników Internetu.

Kampania wykorzystuje spoty telewizyjne (TVN, TVN 24, TVP, Polsat), radiowe(PR3, PR4, ZET, RMF FM, Eska, Eska Rock), lokalny outdoor, Internet (onet.pl, wp.pl, youtube.pl, interia.pl, google.pl), materiały informacyjne w punktach sprzedaży.

Tym razem Saturn zrezygnował z wielkonakładowego druku i dystrybucji gazetek, wydrukowana oferta jest jednak dostępna w marketach.

Kampania została opracowana przez polski oddział agencji Young&Rubicam, media do kampanii zostały zakupione przez dział planowania mediów Media Saturn Holding oraz dom mediowy Universal McCann.

SATRUN to sieć 16 marketów oferujących największy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

W ciągu 7 lat działalności sklepy SATURN osiągnęły ugruntowaną pozycję na rynku elektroniki użytkowej, stając się sklepem pierwszego wyboru na rynkach lokalnych.

SATURN cieszy się również bardzo dobrą opinią jako pewny i wiarygodny pracodawca.


SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »