Firma » Praca

Pierwsza w Polsce konferencja Pracodawców Użytkowników

Pierwsza w Polsce konferencja Pracodawców Użytkowników
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwsza w Polsce konferencja dedykowana pracodawcom użytkownikom, czyli firmom, które zatrudniają pracowników tymczasowych odbędzie się w najbliższy wtorek 17 marca w Warszawie. Organizatorem jest Sekcja Pracodawców Użytkowników działająca w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Konferencja odbędzie się pod hasłem Jestem Pracodawcą Użytkownikiem” i poświęcona będzie najnowszym zmianom prawnym w obszarze zatrudnienia pracowników tymczasowych. 

– W 2018 roku wchodzi w życie bardzo wiele zmian prawnych, które dotykają obszar zatrudniania pracowników tymczasowych i nastręczają wiele trudności natury interpretacyjnej i praktycznej. Pracodawcom użytkownikom często trudno jest nadążyć na tymi zmianami. Dlatego chcemy w tym pomagać – mówi Leszek Zieliński, koordynator Sekcji Pracodawców Użytkowników, która jest organizatorem wydarzenia. Sekcja działa w ramach Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia – największej tego typu branżowej organizacji w Polsce.

W trakcie spotkania pracodawcy będą mogli spotkać się z prawnikami i praktykami HR. Wśród tematów, które będą poruszane w czasie konferencji są m.in. umowy outsourcingowym jako odpowiedź na nowelizację ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych i związane z tymi zmianami zasady prowadzenia ewidencji pracowników tymczasowych. Tematykę tę przybliży dr Maciej Chakowski z kancelarii Chakowski & Ciszek oraz Leszek Zieliński.

W drugiej części organizatorzy spotkania chcą poszukać odpowiedzi na pytanie jak zoptymalizować czas pracy w produkcji, logistyce i handlu. Panel poświęcony tej tematyce poprowadzi r.pr. Przemysław Ciszek z kancelarii Chakowski & Ciszek.

Następnie dwa kolejne bloki poświęcone będą tematyce RODO. Poprowadzą je radcowie prawni: Katarzyna Ziółkowska i Karol Kozieł z kancelarii GKK.

Spotkanie zakończy wykład Zyty Machnickiej, Employer Branding Partner zatytułowany „Cała prawda o pracodawcach użytkownikach i employer brandingu”. Program konferencji dostępny jest na stronie: www.spu.org.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Radek Mikruta

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »