Dom » Wnętrza

Pierwszy dzwonek już za nami ¬- drzwi z tablicą firmy POL-SKONE dla najmłodszych

Niczym nieograniczona, dziecięca wyobraźnia stanowi źródło inspiracji dla wielu artystów, w tym projektantów wnętrz. Za sprawą kolekcji HAPPY firmy POL-SKONE pozornie trudne do wykorzystania w zabawie drzwi wewnętrzne, mogą stać się głównym miejscem kreatywnych działań naszego dziecka.

Magnetyczna tablica szkolna, która równocześnie spełnia funkcję drzwi wewnętrznych to doskonała propozycja dla maluchów. To magiczne rozwiązanie pozwoli na tworzenie wyjątkowych obrazów w pokoju Twojego dziecka.

Elementy wystroju w pokoju dziecięcym  powinny zaskakiwać „małego odkrywcę”. Aby spełnić to zadanie najlepiej używać wielofunkcyjnych mebli, które z punktu widzenia rodzica są funkcjonalne, a z punktu widzenia dziecka interesujące. Praktyczność rodziców polega na oszczędności miejsca, pieniędzy i czasu, kreatywność na wyczarowaniu z jednej rzeczy kilku, jak przy użyciu magicznego zaklęcia „stoliczku nakryj się”. Drzwi HAPPY firmy POL - SKONE nie będą tylko drzwiami, ale także, dużą powierzchnią do malowania,  tablicą szkolną albo informacyjną. Takie rozwiązanie poszerzy wyobraźnię oraz będzie inspiracją dla najmłodszych lokatorów. 

Z myślą o młodych artystach… 

Małe dzieci uwielbiają rysować w każdym możliwym miejscu, a najchętniej na ścianach. Nie ma potrzeby odbierać im tej przyjemności. Gdy w pokoju są drzwi HAPPY, można ukierunkować ich talent na umieszczoną na drzwiach tablicę. Radosna twórczość naszych maluchów znajdzie ujście z zerową szkodą dla reszty wystroju pokoju. Wśród przedszkolaków nadal popularna jest zabawa w szkołę, gdyż one jeszcze z utęsknieniem czekają na pierwszy dzwonek. Aby stworzyć namiastkę klasy w domu oraz podsycić w najmłodszych chęć do nauki, można umieścić w ich pokoju właśnie taką tablicę, przy której będą mogli stawiać pierwsze szkolne kroki. Tablica magnetyczna to także wielofunkcyjny element  wyposażenia pokoju. Można do niej przyczepiać rysunki, plany lekcji czy plakaty z ulubionymi bohaterami. Umożliwia ona również komunikację między domownikami, którzy mogą zostawiać na niej informacje. 

- Drzwi HAPPY to doskonała propozycja do dziecięcego pokoju. To oryginalne rozwiązanie znalazło również uznanie wśród Zespołu Ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego 

w Warszawie. Drzwi HAPPY znalazły się w finale konkursu Dobry Wzór 2012, jako jeden 

z najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku – mówi Marek Fedoruk Specjalista ds. Marketingu w firmie POL-SKONE. 

Do wyboru do koloru

Happy to pomysłowa, wesoła kolekcja dwóch wzorów drzwi wewnętrznych firmy POL-SKONE, z głównym przeznaczeniem do pokoju dziecięcego. W skład kolekcji wchodzą drzwi z magnetyczną tablicą albo 

z przeszkleniem wykonanym z bezpiecznego szkła o grubości 6 mm. Drzwi HAPPY wykonane zostały w systemie przylgowym. Ramiak z klejonki sosnowej obłożony został płytami HDF, jego kolor można dowolnie wybrać z palety RAL lub NCS (oprócz kolorów metalicznych).  Wypełnienie skrzydła stanowi płycina, która z jednej strony pełni funkcję magnetycznej tablicy szkolnej w kolorze czarnym, zaś druga strona jest w kolorze drzwi. Istnieje również model bez tablicy, w którym obie strony płyciny będą pomalowane w kolorze drzwi. W wersji standardowej drzwi wyposażone są w zawiasy oraz zamek jednopunktowy, którego rozstaw wynosi 72 mm do wyboru: na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej. 

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.

Cena:

Drzwi HAPPY,  cena skrzydła: 904 zł + 23% VAT 

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl

Informacje o firmie:

POL-SKONE Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Aktualnie firma POL-SKONE posiada 3 zakłady produkcyjne zlokalizowane na Lubelszczyźnie: w Lublinie, w Niemcach k/Lublina i w Biłgoraju. Fabryki POL-SKONE wyposażone są w najnowszej klasy maszyny oraz w sterowane komputerowo linie produkcyjne. Produkty POL-SKONE wyróżniają się na rynku zastosowanymi w nich materiałami oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. 

O satysfakcji Klientów świadczy również jedna z największych i najbardziej rozwiniętych sieci sprzedaży w branży. POL-SKONE posiada dystrybucję na terenie całej Polski oraz Europy. Tak postępujący rozwój firmy był możliwy dzięki stosowaniu stabilnej polityki cen. Dla swoich odbiorców POL-SKONE oferuje atrakcyjne warunki sprzedaży oraz jasną i klarowną politykę sprzedaży. Dzięki wymienionym działaniom POL-SKONE zawsze była i jest wiarygodnym oraz pełnym zaufania Partnerem w interesach.

Inspiracją do pracy nad kolejnymi modelami drzwi dla firmy POL-SKONE, są zawsze oczekiwania Klientów, a 22-letnie doświadczenie na rynku pozwala nam wierzyć, że urzeczywistniamy marzenia o pięknym domu, wygodnym mieszkaniu, reprezentacyjnym biurze czy komfortowym hotelu. Firma jak co roku wykracza poza wymagania i oczekiwania Klientów wprowadzając do swojej oferty nowatorskie technologie i wzory skrzydeł drzwiowych oraz bogatą kolorystykę w oparciu o najnowsze światowe trendy.

Koncentracja na potrzebach Klientów, zapewnienie wysokiej jakości produkowanych wyrobów dzięki zgodności z wdrożonym i potwierdzonym przez niezależną jednostkę certyfikującą systemem zarządzania jakością zgodnym z normą PN-EN ISO 9001: 2009, zapewniły nam miano wiodącego producenta stolarki budowlanej. Jednocześnie uczciwość i rzetelność we współpracy z Odbiorcami i Dostawcami pozwoliły na zajęcie pozycji zaufanego partnera handlowego, potwierdzonej Złotym Certyfikatem Fair Play. Nasze sukcesy jako najdynamiczniej rozwijającej się firmy branży zostały potwierdzone również przez fachowców oraz liczne instytucje badawczo-rozwojowe, o czym świadczy ponad 100 przyznanych nagród i wyróżnień. POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym "Teraz Polska" za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Jesteśmy dumni, iż po 22 latach działalności wciąż wyznaczamy trendy rynkowe oraz zaskakujemy Klienta niepowtarzalnością, oryginalnością oraz świeżością wzorów. Przekonanie, iż tylko dynamiczne oraz innowacyjne poszerzanie oferty pozwala na spełnienie coraz wyższych wymagań Klienta, daje nam stały bodziec do dalszego działania i permanentnego rozwoju.

Promujemy odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. Drewno użyte do produkcji naszych wyrobów pochodzi z racjonalnie zarządzanych lasów. Na wybrane wyroby: jednoramowe okna oraz jednoramowe drzwi balkonowe (sosnowe i dębowe) posiadamy przyznany przez niezależną jednostkę certyfikującą Certyfikat Kontroli Pochodzenia Produktu FSC COC, a umieszczone na tych wyrobach logo FSC® stanowi wizytówkę naszego wkładu w odpowiedzialną społecznie i przyrodniczo gospodarkę leśną. Naszym Klientom natomiast poprzez możliwość nabycia certyfikowanego wyrobu oznaczonego rozpoznawalnym na całym świecie znakiem graficznym FSC® dajemy możliwość poczucia, że swym zakupem nie przyczyniają się do niszczenia otaczającego nas środowiska, czy też obniżania potencjału ekonomicznego gospodarki leśnej.

POL-SKONE również aktywnie uczestniczy w życiu społecznym regionu biorąc udział w licznych imprezach organizowanych na Lubelszczyźnie. Jest jednym ze sponsorów wielu wydarzeń sportowych oraz kulturalnych na terenie województwa lubelskiego. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »