Technologie » AGD - RTV

Pierwszy market sieci SATURN w Szczecinie

Pierwszy market sieci SATURN w Szczecinie
Zobacz więcej zdjęć »
Saturn otwiera swój szesnasty market w Polsce. Od 28 września mieszkańcy Szczecina i regionu będą mogli skorzystać z najszerszej na rynku oferty AGD, RTV i multimediów.


O godzinie 8.00 w środę na klientów czekać będzie kilkadziesiąt tysięcy produktów z branży elektroniki użytkowej -  zarówno nowości techniczne, popularne markowe urządzenia, jak i ekskluzywny sprzęt dla wymagających – a wszystko to w najlepszych cenach rynkowych.

Na powierzchni ponad 4200 m2 zespół doskonale przeszkolonych pracowników fachowo doradzi przy wyborze odpowiedniego telewizora, sprzętu multimedialnego, biurowego, teleinformatycznego, fotograficznego czy urządzeń AGD.  Ciekawą ofertę znajdą również fani gier komputerowych, programów użytkowych, muzyki, filmów, książek i audio-booków.  

Całość uzupełnia bogata oferta akcesoriów i usług dodatkowych, jak np. dostawa i instalacja sprzętu w domu klienta, przedłużona i rozszerzona gwarancja na większość produktów, wywoływanie zdjęć, zwrot zużytych urządzeń, serwis naprawczy, obsługa kredytowa.

W punkcie usług Teleport klient otrzyma fachową poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej.

SATURN Szczecin w liczbach:

Powierzchnia sklepu: ponad 4200 m²;
Liczba zatrudnionych: 84 osoby + 20 osób z firm zewnętrznych;
Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: 9.00-21.00, niedziela: 10.00-20.00.

Z okazji otwarcia SATURN przygotował wyjątkową ofertę. Oto niektóre wybrane produkty:

  • Telewizor Samsung 32” LCD full HD za 999,-zł;
  • Notebook Acer za 1299,-zł;
  • Netbook Samsung za 749,- zł;
  • Pralka Samsung za 549 -zł;
  • Konsola PS3 za 849,-zł.

SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »