Firma » Biznes

Pierwszy regularny salon Lavard Woman w Polsce otwarty w Zielonych Arkadach

Pierwszy regularny salon Lavard Woman w Polsce otwarty w Zielonych Arkadach
Zobacz więcej zdjęć »
W bydgoskich Zielonych Arkadach został otwarty nowy butik z segmentu premium – Lavard Woman.

Jest to pierwszy salon monobrandowy w Polsce, w którym klienci znajdą najwyższej jakości odzież damską. Lavard Woman w największym centrum handlowym w regionie to sklep w nowym modelu biznesowym polskiej marki, tuż obok funkcjonującego od początku istnienia Centrum salonu Lavard.

Bardzo się cieszę, że butik Lavard Woman zadebiutował właśnie w naszym Centrum. Stale poszerzamy ofertę, dostosowując ją do najbardziej wymagających klientów, a rozwój polskiej marki uzupełnia naszą strategię. Jestem pewna, że oferta nowego salonu trafi w gusta klientek – mówi Ewa Krassowska, Dyrektor Zielonych Arkad.

W salonie Lavard Women w Zielonych Arkadach dominują jasne, stonowane barwy, które odzwierciedlają elegancję, jaką promuje marka. W połączeniu z naturalnymi materiałami tworzą nowoczesne i przestrzenne wnętrze, którego powierzchnia wynosi 100 mkw. Salon wyróżnia dbałość o detale i eksponowanie kobiecego stylu. W asortymencie kobiety znajdą zarówno biznesowe garnitury, jak i stroje okazjonalne, takie jak spódnice czy sukienki koktajlowe.

Lavard to polska marka specjalizująca się w branży mody męskiej od 1975 r. Sieć posiada ok. 90 sklepów firmowych w całej Europie, w tym w bydgoskich Zielonych Arkadach (od otwarcia Centrum w 2015 roku). Lavard Women jest pierwszym monobrandowym salonem tej marki i zadebiutował w największym centrum handlowym w regionie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »