Gospodarka » Bezpieczeństwo
Pierwszy w Polsce direct - tylko dla młodych
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
To grupa często niechętnie ubezpieczana, ale w naszym odczuciu posiadająca wielki potencjał - wyjaśnia Mario Everardo Zamarripa Gonzalez, menedżer projektu.
You Can Drive w swojej ofercie ma odpowiadające potrzebom młodych ludzi proste produkty:
- komunikacyjne (OC, AC i opcje dodatkowe),
- podróżne (koszty leczenia, NNW, assistance i opcje dodatkowe),
- mieszkaniowe (ubezpieczenie murów i wyposażenia i opcje dodatkowe).
Głównym kanałem sprzedaży You Can Drivejest internetowa platforma www.youcandrive.pl. Dzięki niej można zdobyć - bez wychodzenia z domu - pełną informację o ofercie ubezpieczeniowej i taryfach, płacić za polisy czy generować dokumenty w formie elektronicznej.
Zakup polisy jest bardzo prosty. Po wypełnieniu formularza, klient otrzymuje ofertę ubezpieczeniową wraz z ceną. Następnie, po założeniu konta, podaje pozostałe dane i kupuje polisę. Klient otrzymuje potwierdzenie zakupu e-mailem. Tą samą drogą dostaje też link do serwisu eKonta Ergo Hestii, gdzie znajduje się jego polisa i Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dzięki usłudze eKonta może w pełni obsługiwać swoje ubezpieczenie drogą elektroniczną.
Najważniejszymi zaletami You Can Drive jest z pewnością wygoda zakupu i przystępna cena. Nowy projekt to jedynie uzupełnienie dotychczasowej oferty Ergo Hestii. Nie będzie konkurował z istniejącymi już produktami i stanowił zagrożenia dla naszej sieci doświadczonych pośredników-doradców - wyjaśnia Katarzyna Śliwińska, Dyrektor Biura Marketingu i PR Ergo Hestii.
Nadesłał:
ap
|

Puste biura to mit? Pracownicy wrócili, ale potrzeba zmian, by ich zatrzymać
Cieplejszy i oszczędny dom z dofinansowaniem. Jak zdobyć wsparcie na termomodernizację w 2026 roku?
Nowy system Mesh Wi-Fi 7 Whole Home marki Tenda
Grecki serial „Save me” opowie o wielkich tajemnicach niewielkiego miasteczka
Rynek oprogramowania do zarządzania biurami jest warty miliardy dolarów
Komentarze (0)