Rozrywka i wypoczynek » Gry

Piłkarski Oktoberfest - świętuj i graj za darmo

Piłkarski Oktoberfest  - świętuj i graj za darmo
Zobacz więcej zdjęć »
Za naszą zachodnią granicą Oktoberfest trwa w najlepsze. Okazję do celebrowania święta złocistego napoju z pianką od dziś mają także uczestnicy rozgrywek piłkarskich ligi „Campo Kickers”.

Znany na całym świecie bawarski festiwal złocistego napoju z pianką zawitał także do „Campo Kickers” - managera piłkarskiego dostępnego online. Polsko-niemieckie studio Devspire, twórca gry, zaprasza wszystkich pełnoletnich graczy do wspólnego biesiadowania.  

Zastanawiasz się po co zaglądać do knajpy i kupować innym złociste z pianką? Wbrew pozorom, obecność w tym miejscu daje ci nie tylko możliwość poznania nowych graczy. W knajpie można z nimi porozmawiać na publicznym forum lub czacie, a przy okazji umówić się na mecz, lecz także postawić komuś napój. Otrzymanie od innych uczestników ligi „Campo Kickers” wirtualnego trunku pozwala uzyskać dodatkowe punkty doświadczenia, a przez to awansować na kolejne poziomy gry. Punkty mają bezpośredni wpływ na rozwój kariery prowadzonej przez ciebie drużyny i jej trenera. Oktoberfest to więc nie tylko okazja do biesiadowania, ale i szansa wzbogacenia się o cenne punkty.

Co istotne, napój zdobyty w knajpie w trakcie niemieckiego święta będzie wart więcej punktów, niż dotychczas, dodatkowo - do dziesięciu napojów gracze otrzymają również gratis kiełbaskę.
Warto posiadać jak najwięcej tej specyficznej waluty. Kiełbaski stanowią  bowiem jeden z ważniejszych elementów w managerze - są rodzajem płatności lub też formą motywacji wszystkich pomocników, dbających m. in. o infrastrukturę wirtualnego boiska czy szatni.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości czy warto wziąć udział w świętowaniu? Oktoberfest w „Campo Kickers” potrwa od wtorku 1 października aż do niedzieli 6 października włącznie.
Nie czekaj, załóż swoją drużynę na stronie www.campokickers.com, weź udział w niemieckim święcie, rozwijając przy okazji swoją drużynę.


* * *
Studio Devspire to polsko-niemiecka firma z branży IT, zajmująca się tworzeniem oraz publikowaniem gier przeglądarkowych. Polski oddział firmy mieści się w Raciborzu. Obecnie jest na etapie wprowadzania na rynek gry „Campo Kickers” - piłkarskiego managera, wyróżniającego się przyjazną grafiką oraz dużą dozą humoru. Gra w wersji beta, w języku polskim i niemieckim, dostępna jest dla użytkowników pod adresem http://www.campokickers.com.


* * *

Kontakt:
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
Adventure Media s.c.
48 604 231 738Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »