Firma » Biznes

"Piotr i Paweł" - dwa innowacyjne sklepy - Warszawa, Gdańsk

"Piotr i Paweł" - dwa innowacyjne sklepy - Warszawa, Gdańsk
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć supermarketów "Piotr i Paweł" zrealizowała inwestycję kolejnych, ósmej oraz dziewiątej placówki w 2010 roku.

23 października 2010 roku otworzyła swój 4 supermarket w Warszawie a zarazem 74 sklep w Polsce a 5 listopada 2010 roku 3 supermarket w Gdańsku i tym samym ilość wszystkich placówek osiągnęła liczbę 75 w całej Polsce. Powierzchnia sali sprzedażowej sklepu w Warszawie to 1046 m.kw. a w Gdańsku 1311 m.kw.

W trosce o jakość produktów i ochronę środowiska wprowadzono w tych placówkach nowatorskie rozwiązania technologiczne w meblach chłodniczych pozwalające osiągnąć oszczędność energii na poziomie nawet do 50%. Celem realizacji tego projektu zastosowano w dziale samoobsługowym specjalne zamykane regały chłodnicze oraz mroźnicze. Dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu w jeszcze wyższym stopniu sieć dba o jakość oferowanego swoim Klientom asortymentu.

Planowane otwarcia do końca roku 2010: Płock III.

Piotr i Paweł ( www.piotripawel.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI z Piotr i Paweł S.A. (PRESS BOX) Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »