Firma » Reklama

Plastyczność w nowej wersji

Plastyczność w nowej wersji
Zobacz więcej zdjęć »
Charakterystyczna czerwień i plastyczna, łagodna czcionka to indywidualne cechy nowego logo firmy PLAST TEAM. Światowa premiera nowego znaku firmowego odbyła się 17 lutego na targach we Frankfurcie nad Menem.

Nowe logo firmy PLAST TEAM jest teraz przyjemniejsze w odbiorze, dzięki swoim zaokrąglonym kształtom i zmianie czcionki.

Z poprzedniego logo firma pozostawiła ciepłą czerwień, do której zdołała już przyzwyczaić swoich klientów. Zrezygnowano ze skandynawskich kształtów, charakteryzujących się ostrymi, kanciastymi literami, na rzecz ekspresyjnej czcionki. Jej opływowa forma przywodzi na myśl harmonię, spokój i porządek.

Działalność firmy PLAST TEAM ukierunkowana jest na rozwój produktu. Tym samym styl logo świadczy o większej plastyczności producenta i jego dbałości o szczegóły.

PLAST TEAM działa na europejskim rynku od ponad 20 lat. Zróżnicowany i bogaty asortyment  produktów firmy cechuje wysoka jakość z gwarancją przystępnej ceny. Oferta odzwierciedla najbardziej aktualne badania, trendy i potrzeby klienta, który oczekuje produktów praktycznych i trwałych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »