Firma » Reklama

PLAY zakończył przetarg na agencję ATL

PLAY zakończył przetarg na agencję ATL
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 marca Markę PLAY obsługują dwie agencje kreatywne Brain oraz Change Integrated.

Ciekawa kreacja i świetne wykonanie wszystkich materiałów reklamowych są dla nas kluczowe. Jestem przekonany, że współpraca z dwoma agencjami zagwarantuje nam najwyższy poziom obsługi i wzmocni nasz przekaz komunikacyjny - komentuje wynik przetargu CMO PLAY Bartosz DobrzyńskiChange zaprezentowała bardzo świeże i wyróżniające podejście realizujące strategię Play i jest odpowiedzialna za najbliższe kluczowe dla Play kampanie rynku prepaidowego i postpaidowego. - komentuje Marcin Wieczorkowski, Brand Communication Director Play.

Poszczególne projekty produktowe będą realizowane przez agencję, która zaproponuje najlepsze, intrygujące dla konsumenta, przełamujące rynkowe schematy rozwiązanie kreatywne.

Agencja Change Integrated dodatkowo kontynuować będzie obsługę PLAY w zakresie usług BTL.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »