Firma » Bankowość

Pocztowe Konto Plus najlepsze!

Pocztowe Konto Plus najlepsze!
Zobacz więcej zdjęć »
Pocztowe Konto Plus zostało uznane przez ekspertów za najkorzystniejszy tradycyjny rachunek na rynku.

Pocztowe Konto Plus otrzymało, w najnowszym rankingu opublikowanym w Gazecie Prawnej (29.06.2009), tytuł najlepszego i najtańszego rachunku osobistego na rynku.

Konto w Banku Pocztowym jest najatrakcyjniejsze dla klientów tradycyjnych, korzystających często z bankowości przez telefon oraz w oddziałach banku. W zestawieniu brane było pod uwagę m.in. oprocentowanie rachunku, możliwość dokonywania bezpłatnych przelewów, liczba bankomatów, w których klienci nie muszą płacić za podejmowanie środków.

Zaletą Konta Plus Banku Pocztowego jest brak opłat za przelewy niezależnie od kanału, jakimi są one dokonywane. Za istotny atut Banku Pocztowego uznano również dostęp do usług finansowych za pośrednictwem szerokiej sieci placówek Poczty Polskiej.

Rachunek w Banku Pocztowym jest darmowy nawet przy minimalnej aktywności klienta. Opłata za prowadzenie rachunku nie jest pobierana, jeśli klient w danym miesiącu wydaną do rachunku Plus kartą płatniczą wykona operacje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 1000 zł. Dodatkowo  wykonanie kartą przynajmniej 3 operacji bezgotówkowych lub na łączną kwotę min. 150 zł sprawi, że całkowicie darmowe będzie również użytkowanie karty VISA Electron. Wraz z Pocztowym Kontem Plus, klienci za 0 zł otrzymują także ubezpieczenie NNW i assistance.

Ranking kont bankowych został przygotowany przez Gazetę Prawną oraz doradców finansowych Open Finance.

W Banku Pocztowym klienci otworzyli przeszło 200 000 rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. W ofercie Banku Pocztowego znajdują się poza Pocztowym Kontem Plus również tanie i funkcjonalne Pocztowe Konta Standard oraz dopasowane do potrzeb seniorów Pocztowe Konta Nestor.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »