Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Podarunek od Media Markt

Podarunek od Media Markt
Zobacz więcej zdjęć »
Kapcie z pomponem, krawat w paski, czy ciepłe skarpety to żelazny zestaw anty - prezentów. Jak uniknąć sytuacji nietrafionego upominku, jednocześnie dając obdarowanemu miłą pamiątkę?

Rozwiązaniem jest karta podarunkowa sieci Media Markt wyróżniona przez Polskie Stowarzyszenie Emitentów Kart Podarunkowych tytułem „Złota Karta Podarunkowa 2010" za wesołe podejście do nietrafionego prezentu.

Moda na karty podarunkowe coraz mocniej przyjmuje się na polskim rynku, zyskując nowych klientów w postaci osób indywidualnych i firm. Dzięki swej elastyczności funkcjonalnej wynikającej z możliwości dowolnego dysponowania środkami pieniężnymi zgromadzonymi na karcie, każdy obdarowany może kupić sobie sam wymarzony prezent i... być z niego zadowolonym.

Sklepy Media Markt oferują klientom karty podarunkowe o różnej wartości, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących, którzy doceniają tę dogodną formę sprawiania przyjemności. Zainteresowanie kartami podarunkowymi Media Markt jest wśród klientów coraz większe. Rośnie szczególnie w okresach przedświątecznych, a także z okazji popularnych wydarzeń rodzinnych, jak np. komunie czy Dzień Dziecka.

Karta podarunkowa Media Markt jest plastikową kartą typu pre-paid, stanowiącą odpowiednik gotówki, wystawianą na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Media Markt na terenie całej Polski. Jest bardziej praktyczna niż gotówka lub talon: łatwo ją zmieścić w w portfelu i jest odporna na różne zniszczenia np. nie gnie się. Termin ważności karty jest na tyle długi, że pozwala w racjonalny sposób zaplanować zakupy a następnie cieszyć się z ich efektów.

Sieć Media Markt jest obecna w 14 krajach Europy. Podbój polskiego rynku marka rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co niewątpliwie zmieniło polski rynek elektroniki użytkowej. Dziś Media Markt jest liderem branży w Polsce - posiada 43 markety (łącznie z Media Markt Gdańsk II) w 35 miastach i zatrudnia prawie 3800 pracowników.

Media Markt
www.mediamarkt.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »