Gospodarka » Żywność

Podlaski cup – będzie się działo!

Podlaski cup – będzie się działo!
Zobacz więcej zdjęć »
W letnie weekendy o najlepszą zabawę w popularnych nadmorskich i mazurskich kurortach zadbają animatorzy miasteczka sportowego Podlaski. Na uczestników Podlaski cup w Łebie, Władysławowie czy Augustowie czekają wyjątkowe nagrody.

Nie ma Podlaskiego, nie ma zabawy! Firma DROSED, producent kultowego pasztetu zaprasza fanów sportowego szaleństwa i aktywnego wypoczynku do specjalnej strefy „Podlaski cup 2012”wpięciu miejscowościach nad morzem i na Mazurach. Działanie jest kontynuacją kampanii ATL z tego roku pod hasłem „Nie ma Podlaskiego, nie…”. Nawiązuje także do cieszącego się dużym zainteresowaniem cyklu gier i konkursówzorganizowanych przez firmę w ubiegłym roku na nadmorskich plażach i promenadach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

W ramach tegorocznej akcji, w każdy weekend od 14 lipca do 12 sierpnia, animatorzy Podlaskiego będą zachęcać wszystkich do wspólnej zabawy. Nie zabraknie zmagań sportowych na boiskach do piłki nożnej i siatkówki, można będzie również odpocząć na leżakach, a także skorzystać z bezpłatnego wi-fi. Bus Podlaskiego pełen pozytywnych dźwięków zatrzyma się kolejno: w Mielnie (14-15.07.), Łebie (21-22.07.), Władysławowie (28-29.07.), Augustowie (4-5.08.) i Mrągowie (11-12.08.).

 

Do strefy sportowej może wejść każdy, a aby wziąć udział w konkursach i zagrać o super nagrody wystarczy pokazać dowód zakupu Podlaskiegow postaci paragonu. Na zwycięzców czekają wakacyjne gadżety w energetycznych kolorach. Dodatkowo, korzystając ze strefy wi-fi będzie można wejść na fanpage Podlaskiego i opublikować na facebooku zdjęcie wykonane przy cutout-ach. Autorzy najciekawszych zdjęć zdobędą cyfrowe ramki.

 

Harmonogram akcji:

 

Mielno: 14.07-15.07, ul. Żeromskiego

Łeba: 21.07-22.07, ul. Tysiąclecia

Władysławowo: 28.07-29.07, ul. Sportowa (COS Cetniewo)

Augustów: 04.08-05.08, ul. Rybacka (Błonie)

Mrągowo: 11.08-12.08, ul. Jaszczurcza Góra (Ekomarina)

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JBcomm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »