Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Podlaski lubi laski… czyli lato na plaży

Podlaski lubi laski… czyli lato na plaży
Zobacz więcej zdjęć »
W letnie weekendy na nadbałtyckie bulwary i plaże zawita Podlaski. Wszystkich mieszkańców i wczasowiczów zaprasza do wspólnej zabawy. W specjalnym Centrum Powiększania Podlaski plażowicze będą mogli wziąć udział w grach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami.

Od 15 lipca do 14 sierpnia br. w pięciu nadmorskich kurortach: Jastrzębiej Górze, Łebie, Ustce, Mielnie i Pobierowie gościć będzie Centrum Powiększania Podlaski. W rozbitych na plażach i promenadach, specjalnie oznakowanych namiotach turyści i mieszkańcy będą mogli spróbować swoich sił w licznych konkursach tematycznie związanych z ulubionym pasztetem Polaków - Podlaskim. Z okazji wakacji jest on aż o 30% większy niż zwykle.

O gorącą atmosferę na plaży zadbają profesjonalni animatorzy i hostessy. Uczestnikom gier i zabaw ekipa Podlaskiego będzie rozdawać atrakcyjne nagrody, m.in. koszulki, piłki plażowe, daszki, parawany, ręczniki kąpielowe i wiele innych gadżetów.

Cykl popołudniowych oraz wieczornych zabaw z Podlaskim zostanie zainaugurowany 15 lipca br. w Jastrzębiej Górze. W każdy kolejny weekend akcja będzie odbywać się w innej miejscowości:

  • 15-16 lipca - Jastrzębia Góra
  • 22-23 lipca - Łeba
  • 29-30 lipca - Ustka
  • 5-6 sierpnia - Mielno
  • 13-14 sierpnia - Pobierowo

Szczegółowych informacji nt. akcji „Lubię laski. Podlaski" należy szukać na plakatach oraz ulotkach rozdawanych na plażach przez animatorów, a także na stronie firmy DROSED: http://www.drosed.com.pl/. Zabawa ma również swój fan page na Facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Lubi%C4%99-laski-Podlaski/188213091234175

Dla wszystkich fanów profilu przewidziano liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »