Kultura, sztuka » Kultura

Podróż z Roca śladami hiszpańskiej kultury

Podróż z Roca śladami hiszpańskiej kultury
Zobacz więcej zdjęć »
Degustacja wina, warsztaty kulinarne, seanse filmowe – to tylko część atrakcji, które znalazły się w programie Hiszpańskiego Lata w Ruinach.

Imprezę zorganizowano w Teatrze Muzycznym
w Gliwicach w dniach 3-5 lipca, a jej partnerem po raz kolejny została firma Roca Polska, lider
w kategorii kompleksowego wyposażenia łazienek o hiszpańskich korzeniach.

Hiszpańskie Lato w Gliwicach to cykliczne wydarzenie, które w tym roku miało swoją 5. odsłonę. Jest to prawdziwa uczta nie tylko dla koneserów hiszpańskiej kuchni, ale również dla wszystkich, którzy cenią sobie latynoską muzykę i hiszpańskie kino.

Uczestnicy tegorocznej edycji wydarzenia mieli okazję zobaczyć mistrzowski pokaz tanga, wybrać się na seanse filmowe czy wysłuchać wyjątkowego koncertu, podczas którego zaprezentowano fuzję muzyki indyjskiej i flamenco. Nie zabrakło także hiszpańskiej kuchni. Odbyły się warsztaty kulinarne, pokaz parzenia prawdziwej mate i degustacja portugalskiego wina. Zorganizowano również warsztaty języka hiszpańskiego dla dzieci i dorosłych.

Wydarzenie odbyło się m.in. dzięki współpracy z Roca Polska, która nie pierwszy raz została partnerem Hiszpańskiego Lata. Firma systematycznie włącza się w inicjatywy dla społeczności lokalnej wspierające promocję hiszpańskiej kultury. Potwierdza to również sponsorowanie przez Roca premiery najnowszego filmu reżysera Carlosa Vermuta Magical Girl. Seans odbył się 12 czerwca
w gliwickim kinie studyjnym AMOK i towarzyszyły mu dodatkowe atrakcje: konkursy dla widzów oraz degustacja hiszpańskich potraw.
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »