Dom » Wnętrza

Pojemniki Merlin - porządek w Twojej kuchni

Pojemniki Merlin - porządek w Twojej kuchni
Zobacz więcej zdjęć »
Od dziś w Twojej kuchni zapanuje porządek, o jakim zawsze marzyłaś! Dzięki pojemnikom Merlin marki Plast Team utrzymanie porządku jest dziecinnie proste! Doskonale sprawdzają się zarówno w lodówce, jak i w kuchennej szafce. A niepowtarzalny design zachwyci każdą nowoczesną panią domu!

Pojemniki do przechowywania żywności z serii Merlin to doskonałe połączenie nowatorskiego designu i zamiłowania do praktycznych rozwiązań – to także wspaniały sposób na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Pojemniki wykonano z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa, co gwarantuje, że posłużą Ci przez wiele lat. Przezroczyste okienka w wieczku pozwalają zobaczyć co jest w środku bez konieczności otwierania. To bardzo praktyczne rozwiązanie jest wspaniałym ułatwieniem, gdy chcemy szybko zorientować się „co w szafce piszczy”.

Pojemniki Merlin marki Plast Team zapewniają świeżość potrawom na długo. Dzięki nim artykuły spożywcze zachowują swoje walory, nie przenikając niechcianymi aromatami innych potraw.

Ceny:

O,4 L – 3,20 PLN

0,8 L – 4,00 PLN

1,6 L – 4,60 PLN

1,7 L – 5,50 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.nizewska@kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »