Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Pokaż mi swoją bieliznę, a…

Pokaż mi swoją bieliznę, a…
Zobacz więcej zdjęć »
Czym jest intymność we współczesnym świecie, jak ją rozumiemy i postrzegamy? Naszym zdaniem Intymność niejedno ma imię, a pod słowem tym kryć się mogą różne żywioły. Najlepiej określa je bielizna, która dużo mówi o charakterze każdej osoby. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami…

Czy pamiętacie jeszcze słowa piosenki „Jestem kobietą” pięknej i kontrowersyjnej piosenkarki Edyty Górniak ? Brzmiały one „Jestem kobietą, wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie, wolna jak rzeka, nigdy, nigdy nie poddam się.” Takie są właśnie współczesne kobiety. Silne, namiętne, a zarazem wrażliwe i delikatne. Dokładnie jak cztery żywioły świata. Jak się ma do tego bielizna? To proste – Gaia Intimo. Właśnie ona potrafi nadać kobiecie charakter i z delikatnego anioła przemienić w prawdziwą boginię pożądania.  Zastanówmy się nad tym głębiej...

Ognista czerwień  

Ogień to żywioł symbolizujący siłę oraz energię. Drzemie w nim potężna moc, więc trzeba umieć nad nim panować. Bywa jednak, że udaje mu się wyswobodzić z ram, a wtedy pochłania wszystko. Jego barwą  jest czerwień, symbolizująca osoby z pasją życia i wielką, niespożytą witalnością. Kto więc założy bieliznę w tym odcieniu, jak nie kobieta odważna, pełna pasji, żądna niepowtarzalnych przygód ? Czerwona bielizna rozpala zmysły, nie pozostawiając żadnego mężczyzny obojętnie. Potrafi wywołać lawinę i zmieść ze swej drogi wszystko co stanie jej na przeszkodzie. Kobieta, która ją nosi, jest jak ogień. Rozpala i zniewala. Nic nie będzie dla niej przeszkodą. Pewna siebie, dynamiczna. Potrafi walczyć o swoje i nie zawaha się przed nowym wyzwaniem.

 

Porywający błękit

Który z żywiołów jest równie silny jak ogień? Z pewnością ten, który jako jedyny może go pokonać – woda. Potrafi być niezwykle zmienna. Ze spokojnej może przerodzić się w gwałtowną oraz niebezpieczną. Z subtelnej w porywczą i nieustępliwą. Bywa inspiracją, muzą, jak również nieokiełznaną niszczycielką. Kobieta, która zakłada błękitną bieliznę jest zmysłowa oraz uwodzicielska.  Owija sobie każdego mężczyznę wokół palca, wywołując u niego permanentny zawrót głowy. Czy jest silna? Tak, jest silna, bo pod subtelnym pięknem kryje się zniewalająca energia. Nie należy z nią zadzierać. Zdarza się bowiem, iż z potulnej przeradza się w niebezpieczną. Uwodzi, mami, a gdy już dopadnie, to szybko nie wypuści. Trudno o niej zapomnieć, ponieważ ma silny temperament oraz duże pokłady czułości, których nie należy ignorować.  Zmylić może jej subtelność, lecz nie zapominajcie, że drzemie w niej wyjątkowo mocna siła.

 

 

Zmysłowa czerń

Ziemia to najbardziej fundamentalny z żywiołów. W końcu powstała jako pierwsza i dała początek wszystkiemu co się na niej znajduje. Symbolizuje wytrwałość oraz stabilizację. Jest ona źródłem wiedzy i  tradycji. Kobieta nosząca czarną bieliznę to osoba elegancka i stylowa. Cechuje ją rozsądek oraz umiar. Nie lubi rzucać się w oczy, woli stać z boku i obserwować otoczenie. Potem wydaje stanowczy osąd na temat obserwowanej rzeczywistości. Zna swoją wartość i nie musi niczego udowadniać.  Jest mądra oraz zawsze gotowa podzielić się swoim doświadczeniem. Potrafi jak nikt inny wabić i zachęcać do bliższego poznania. Zaskakuje, jednocześnie intrygując. Nie pozwoli o sobie łatwo zapomnieć. Będzie powracała w myślach i wspomnieniach każdego kto ją napotka. Nie próbujcie jej zdenerwować, ponieważ umiejętnie pokazuje swe niezadowolenie, wywołując efekty podobne do skutków trzęsienia ziemi. Kobiety preferujące czarną bieliznę są praktyczne, a najbardziej cenią sobie codzienny komfort. Lubią czuć się swobodnie i nie znoszą ograniczeń.

Delikatna biel

Powietrze to żywioł bez którego nie moglibyśmy żyć. To ono sprawia, że oddychamy i możemy cieszyć się każdym wschodem i zachodem słońca. Żywioł ten cechuje osoby ciekawe świata, dociekliwe i uparcie dążące do celu. Kobiety, w których on drzemie, najczęściej wybierają bieliznę w odcieniu bieli, aby w ten sposób podkreślić swą naturalność. Najczęściej są to osoby łatwo odnajdujące się w nowych sytuacjach i szybko nawiązujące kontakty. Wśród nich znajdą się jednak i takie, które podążają za swymi marzeniami, często błądząc w obłokach. Zdarza się, iż całkowicie zapominają o rzeczywistości i codziennych żmudnych obowiązkach.  Jaka jest więc kobieta odziana w białą, delikatną bieliznę? Na pewno zmienna. W końcu każdy powinien wiedzieć, że powietrze raz bywa chłodne, a raz przyjemnie ciepłe. Takie są również kobiety. Ciężko przewidzieć jakie będą o konkretnej porze dnia, czy nocy.

 

Podsumowując: żywioły, tak jak kobiece charaktery, bywają zmienne i nieprzewidywalne. Taka jest również najnowsza kolekcja Gaia Intimo, którą można obejrzeć na www.gaia.com.pl. Z jednej strony delikatna niczym spokojna woda, z drugiej rozpalająca zmysły niczym ogień. W końcu nie bez powodu Edyta Górniak śpiewała „ Jestem dobrem, jestem złem, jestem wodą, jestem ogniem, jawą i snem...” Jeśli więc któryś z panów chce poznać charakter i temperament swej wybranki, to niech najpierw dowie się, jaki kolor bielizny preferuje...Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belman

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »