Gospodarka » Żywność

Pokazy i kursy dla miłośników sushi w Sushi Do

Już dzisiaj o 12:00 rozpoczną się pokazy i kursy przygotowywania japońskich potraw w restauracji Sushi Do (Galeria Sfera)

To idealna okazja, by przyjrzeć się bliżej tej bogatej, kulinarnej tradycji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Na pokazach każdy będzie miał okazję zapoznać się z tajnikami japońskiej kuchni i przekonać się, jak ważne są w niej prostota, czystość formy oraz dobór kolorów. Prowadzący pokazy Sushi Masterzy zdradzą tradycyjne receptury stanowiące ważną część kulinarnej kultury Kraju Kwitnącej Wiśni. Sushi to bowiem o wiele więcej niż potrawa, to prawdziwy styl życia.


Samodzielne przygotowywanie potraw


Każdy chętny będzie mógł również nauczyć się przygotowywać sushi samodzielnie. Sushi Masterzy pokażą, jak krok po kroku własnoręcznie zrobić maki-zushi albo nigiri-zushi. Zademonstrują, jak połączyć chrzan wasabi, krewetki, wodorosty nori i avocado tak, aby nadać im niepowtarzalny smak. Podpowiedzą, w jaki sposób na ich bazie przygotować prawdziwą ucztę nie tylko dla podniebienia, ale też dla oczu.


Sushi Do zaprasza na pokazy oraz kursy 13, 14 i 15 lipca w godzinach od 12:00 do 18:00.


Na pokazy wejście jest bezpłatne, kursy są odpłatne. Więcej informacji na profilu Sushi Do na Facebooku.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »