Dom » Wnętrza

Pokój na poddaszu - aranżacje Jedynka® Ogród Barw

Pokój na poddaszu - aranżacje Jedynka® Ogród Barw
Zobacz więcej zdjęć »
Aranżacja poddasza – ze względu na specyficzne cechy tego pomieszczenia – jest trudniejsza niż w przypadku standardowego pokoju. Odpowiednio ją przeprowadzając, możemy jednak stworzyć oryginalne, efektowne wnętrze – na przykład przytulną sypialnię czy królestwo najmłodszych domowników.

Ciekawe inspiracje znajdziemy w aranżacjach Jedynka® Ogród Barw.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Największą przeszkodą w urządzaniu poddasza okazać się mogą skosy, które utrudniają efektywne wykorzystanie przestrzeni. Zróżnicowana wysokość ścian może stać się jednak atutem - o ile odpowiednio ją wykorzystamy. Miejsca pod obniżonym sufitem można przeznaczyć na postawienie mebli, a ściany i sufity pomalować na różne kolory - dzięki temu uzyskamy ciekawy, niebanalny efekt.

Komponując paletę odcieni pamiętajmy o ich wizualnym oddziaływaniu - chłodniejsze i jaśniejsze barwy optycznie powiększają pomieszczenie, w przeciwieństwie do ciemnych, intensywnych kolorów. Ciepłe barwy „przybliżają" ściany i tworzą kameralny nastrój. Jak zatem dobrać odcienie przy urządzaniu poddasza? Inspiracje i gotowe pomysły na kolorystyczną stylizację tego pomieszczenia zaczerpnąć możemy z aranżacji Jedynka® Ogród Barw. Ta kolekcja, oparta na barwach natury, pomoże nadać poddaszu efektowny, a przy tym niezwykle przyjemny w odbiorze wygląd.

Komfortowy odpoczynek

Ciepłe żółcienie i brązy to idealny wybór do wnętrza przeznaczonego do odpoczynku - przytulnego, a jednocześnie niepozbawionego nuty elegancji. Odcienie Apetyczna pigwa i Orzech laskowy z kolekcji Jedynka® Ogród Barw tworzą kompozycję, która doskonale sprawdzi się w aranżacji sypialni na poddaszu. (zdj. 1)

Pokój małej damy

Pokój dziewczynki nie musi tonąć w banalnym różu. Pomysłowym rozwiązaniem jest zastosowanie odcienia Kwiat piwonii z palety Jedynka® Ogród Barw - ciepłego i energetycznego. Tak wyrazisty akcent kolorystyczny zestawmy z bardziej stonowanym kolorem Wiosennej lawendy Jedynka® Ogród Barw. Dobrym uzupełnieniem aranżacji będzie neutralna biel i prosta forma mebli oraz innych elementów wyposażenia. (zdj. 2)

Nowoczesność w tonacjach fioletu

Fiolet to kolor intrygujący i nadający wnętrzu wyrazisty charakter. Intensywny odcień Deser jeżynowy z kolekcji Jedynka® Ogród Barw dobrze sprawdzi się w aranżacji poddasza w nowoczesnym stylu. By nie zdominował wizualnie przestrzeni, warto zestawić go z jaśniejszym tonem, np. Wonnej lawendy Jedynka® Ogród Barw. Dodatkowym ciekawym akcentem aranżacji jest proste w wykonaniu, a przy tym efektowne wymalowanie w postaci pasów na jednej ze ścian. (zdj. 3)

Dla małego odkrywcy

Odcienie niebieskiego dają wrażenie swobody i świeżości, a przy tym bardzo uspokajają aranżację. Dobrze sprawdzą się w pokoju starszego dziecka, współtworząc przestrzeń idealną zarówno do nauki i pogłębiania pasji, jak i do relaksu. Odcień Błękitne oczko z palety Jedynka® Ogród Barw zestawiony z szarością Porannej mżawki komponują się w spójną kolorystycznie, lecz nie jednostajną całość. (zdj. 4)

 

 

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »