Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Polacy coraz częściej decydują się na ślub o innej porze roku niż lato!

Polacy coraz częściej decydują się na ślub o innej porze roku niż lato!
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze do niedawna było tak, że ogromna większość ślubów i weselnych przyjęć w naszym kraju odbywała się w miesiącach letnich.

Chociaż oczywiście nadal czerwiec i sierpień (z pewnością ze względu na panujące piękne pogody oraz fakt, iż w nazwach występuje magiczne litera „R” mająca przynieść parze powodzenie) są bardzo rozchwytywane, coraz wyraźniej widać, że i inne pory roku zaczynają się cieszyć sporym powodzeniem. I jest znacznie ciekawiej, znacznie bardziej różnorodnie!Każda pora roku jest odpowiednia na to, by wziąć ślub!

Nie mamy co do tego najmniejszych nawet wątpliwości (zresztą portal ślubny również często o tym pisze, sprawdź na towesele.pl ), że nie tylko śluby letnie bywają naprawdę przepiękne. Wszak na wiosnę cała przyroda budzi się do życia, jest przepięknie i zielono, cudownie śpiewają ptaki. Można poszaleć nieco z dekoracjami i ozdobami, włączając w ich grono kolorowe wstążeczki, figurki ptaków…jest pięknie!Organizacja wesela jesienią?

Jesienią natomiast warto postawić przede wszystkim na całe mnóstwo odwołań do natury. Jeśli zdecydujecie się na wczesne jesienne miesiące, z całą pewnością na świecie będzie ogromna ilość dorodnych owoców oraz warzyw, kwiaty zaś przybiorą przepiękne barwy, zaś kolorowe liście na drzewach będą stanowiły cudowne tło do Waszych zdjęć. Późną jesienią zaś jest idealna okazja ku temu, by udekorować weselną salę jabłkami oraz dyniami – będzie ona prezentowała się naprawdę zjawiskowo!

Zimą natomiast (jeśli oczywiście pojawi się śnieg i lekki przymrozek) stworzyć możecie w dniu swojego ślubu i weselnego przyjęcia prawdziwą zimową krainę pełną piękna.Jest taniej!

Zauważcie także, że poza typowo „ślubnymi” miesiącami możecie liczyć na sporo rabatów, zniżek i lepszych warunków niż ci, którzy wybiorą czerwiec bądź sierpień. Ponadto nie będziecie musieli tak bardzo spieszyć się z rezerwacjami, bo jednak chętnych na mówienie sobie „tak” jest wtedy nieco mniej. Same plusy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »