Technologie » Komputery

Połączenie technologii, kultury i wizji zwiększa efektywność biznesową

Połączenie technologii, kultury i wizji zwiększa efektywność biznesową
Zobacz więcej zdjęć »
Siedmiu wspaniałych — z nowego badania opublikowanego przez Oracle wynika, że aby technologia była motorem zmian, potrzeba siedmiu kluczowych elementów, w tym elastyczności, wspólnej wizji środowiska cyfrowego i podejmowania decyzji w oparciu o dane.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowe badanie przeprowadzone przez firmę Oracle i uczelnię WHU – Otto Beisheim School of Management dowodzi, że efektywność biznesowa wzrasta o dwie trzecie, gdy wdrożeniu odpowiedniej technologii towarzyszy siedem kluczowych elementów. Jak wynika z badania, wiele przedsiębiorstw inwestuje we właściwe technologie, brakuje im jednak kultury, umiejętności lub zachowań niezbędnych do wydobycia z nich wszystkich korzyści. Badanie wykazało, że gdy technologia jest wdrażana bez wskazanych elementów, efektywność biznesowa zwiększa się tylko o jedną piątą.
Czytaj całość artykułui tutaj: https://erp-view.pl/rynek-it/28278-polaczenie-technologii-kultury-i-wizji-zwieksza-efektywnosc-biznesowa.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »