Firma » Biznes

Polak na stanowisku PR Managera w dziale Globalnego Marketingu Sanitec Group

Z początkiem stycznia br. do struktur Sanitec Group dołączył Jacek Ciszewski, obejmując stanowisko PR Managera w dziale Globalnego Marketingu.

Równocześnie Ciszewski pozostaje Kierownikiem Komunikacji Marketingowej w firmie KOŁO, wchodzącej w skład korporacji Sanitec. 

Ciszewskiemu powierzono zadanie opracowania i wdrożenia spójnej polityki public relations dla wszystkich marek w ramach Grupy Sanitec, w tym zbudowanie  i realizację strategii PR dla brandu Keramag Design.

Jako Kierownik Komunikacji Marketingowej w Sanitec KOŁO Jacek Ciszewski będzie nadal odpowiadał za działania public relations i komunikację wewnętrzną spółki, natomiast obszar działań e-marketingowych został w pełni przekazany Annie Roli, która objęła stanowisko Koordynatora ds. e-marketingu.

Ciszewski pracuje w Sanitec KOŁO od sierpnia 2007 roku, a z branżą PR związany jest od ponad 12 lat. Z wykształcenia filolog, doświadczenie zdobywał zarówno po stronie klienta (AMG.net, Sony Ericsson), jak i agencji (BCA SA). Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, w przeszłości dziennikarz łódzkiego oddziału TVN24.Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »