Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Polarne niedźwiedzie i świąteczne iluminacje w Galerii Północnej

Polarne niedźwiadki, 12-metrowa błyszcząca światełkami choinka, zapach pieczonych pierniczków i poczta polarna, która dostarczy życzenia w najdalsze zakątki świata. Pierwsze Święta Galerii Północnej będą miały wyjątkową oprawę.

3 grudnia koncert piosenek świątecznych w wykonaniu Kasi Łaskiej zainauguruje dekoracje świąteczne. Od 2 do 23 grudnia na dzieci oraz dorosłych czekają liczne atrakcje. W Galerii Północnej zapanował już prawdziwie świąteczny klimat, a zimową metamorfozę widać z daleka. Przy wejściu od ulicy Światowida do przeżycia arktycznej przygody i wspólnych zdjęć zaprasza misiowa rodzinka - mały polarny niedźwiadek i jego mama. W towarzystwie okazałej, 12-metrowej choinki przypominają, że już niedługo w powietrzu uniesie się zapach wigilijnych potraw a pod choinką pojawią się wymarzone prezenty. Świetlista karuzela z saniami i reniferami, świątecznie podświetlone drzewa i nastrojowe projekcje na ścianach witają zaś gości od strony ulicy Trakt Nadwiślański. Kolejne niespodzianki czekają na klientów w środku galerii. Olbrzymie śnieżynki, lodowe sople oraz kry z polarnymi niedźwiedziami towarzyszą gościom z przedświątecznych zakupach. Na dzieci czeka zaś interaktywna Arktyczna Wyspa z zimowym placem zabaw, stanowisko do animacji, manufaktura pierniczków oraz fotel pilnowany przez polarne niedźwiedzie, na którym już 6 grudnia po raz pierwszy zasiądzie Święty Mikołaj. Efektowane, zimowe dekoracje Galerii Północnej to łącznie 250 tysięcy punktów świetlnych, bazujących na energooszczędnych diodach eko-LED.

Efektowne dekoracje na stałe wpisały się w świąteczny rytuał galerii handlowych. Z jednej strony są czynnikiem tworzącym niepowtarzalny klimat do prezentowych zakupów, z drugiej elementem bardzo miło przyjmowanym i chętnie podziwianym przez klientów. Tworzą wyjątkową atmosferę, pozwalają przenieść się myślami do miłych chwil, a dla nas są też dodatkowo pretekstem do stworzenia świątecznej opowieści i zaproszenia gości Galerii Północnej do wspólnego celebrowania przedświątecznych przygotowań – podsumowuje projekt Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej.  W iluminacjach Galerii Północnej dominuje motyw polarnego niedźwiedzia a cała akcja ma również charakter edukacyjny, związany z ochroną tego ginącego gatunku. O 2 grudnia nasi klienci będą mogli poznać ciekawe fakty związane z życiem niedźwiedzi polarnych, a także wziąć udział w ciekawych animacjach organizowanych przez 7 dni w tygodniu. Jako że jednym z głównych czynników zagrażających zwierzętom żyjącym w klimacie polarnym jest globalne ocieplenie, nasze dekoracje musiały spełniać szereg parametrów związanych z energooszczędnością i bezpieczeństwem. Ekologia ważnym elementem strategii Galerii Północnej i nie zapominamy o niej także w czasie Świąt.

3 grudnia g. 16.00 - koncertowa inauguracja świątecznych dekoracji
Pierwsze Święta wymagają wyjątkowej oprawy. Dlatego już w niedzielę, 3 grudnia Galeria Północna zainauguruje świąteczny sezon w muzycznym klimacie. O godzinie 16.00 na scenie ustawionej od strony ulicy Światowida odbędzie się koncert świątecznych przebojów w wykonaniu Kasi Łaskiej. Wokalistka znana jest dzieciom z piosenki „Mam tę moc”, którą zaśpiewała w polskiej wersji filmu Disneya „Kraina Lodu”. Przed koncertem na małych gości czekają liczne konkursy z nagrodami, a po wspólnym wykonaniu popularnych kolęd Galeria Północna po raz pierwszy rozbłyśnie świątecznymi dekoracjami.

6 grudnia – Mikołajki na biegunie północnym
W Mikołajki w godzinach 15.00-20.00 w Galerii Północnej po raz pierwszy pojawi się Święty Mikołaj. W towarzystwie misiów polarnych będzie czekał na maluchy, aby zrobić z nimi wspólne zdjęcie, wysłuchać gwiazdkowych życzeń i rozdać prezenty. Każde dziecko, które przyjdzie w tym dniu na spotkanie z Mikołajem, otrzyma na pamiątkę miły upominek.

2-23 grudnia – świąteczne konkursy i animacje
Światełka błyszczące na choince, zapach pierniczków, radosny śmiech dzieci oraz życzenia oraz przekazywane rodzinie i znajomym. Takie miłe, wyjątkowe rzeczy, które tworzą świąteczną atmosferę w tym roku zagoszczą także w Galerii Północnej. W dniach 2-23 grudnia pierwsza galeria handlowa na Białołęce zaprasza dzieci i dorosłych do udziału w animacjach, które pozwolą wspólnie odkrywać magię Świąt. Niektóre atrakcje takie, jak polarna zjeżdżalnia z piłeczkami czy malowanie igloo, dostępne są już dla maluszków od 18 miesiąca życia.
- Kiedy na dworze mróz na dzieci czeka interaktywna Arktyczna Wyspa, a w niej moc atrakcji – polarna zjeżdżalnia do basenu z piłeczkami, strefa animacji z gigantycznymi puzzlami i Lodowe Organy, które pod wpływem nacisku małych stópek grają melodie. Nad dobrą zabawą będzie czuwała misiowa rodzina – mama niedźwiedzica i małe misie, które zachęcą gości do wspólnych zdjęć.
- Przez cały tydzień w godzinach 10.00-20.00 na klientów Galerii Północnej czeka także słodka niespodzianka – Manufaktura Pierniczków. Aby umilić zakupy goście będą możliwość skosztowania świeżo wypiekanych pierniczków w wersji klasycznej lub bezglutenowej. Manufaktura pierniczków to także doskonała zabawa w ozdabianie słodkich wypieków.
- Święta to także ciepłe życzenia przesyłane bliskim. Dzięki Polarnej Poczcie Galerii Północnej pozytywne myśli dotrą nawet na koniec świata! Przez cały tydzień w godzinach 10.00-20.00 na gości czekają kartki pocztowe Galerii Północnej. Można je uzupełnić samodzielnie stworzonym życzeniami lub skorzystać z jednego z gotowych wzorów. Polarna Poczta bez żadnych opłat wyśle życzenia na wskazany adres, także za granicę.
- We wszystkie świąteczne weekendy Galeria Północna zaprosi tak najmłodszych na misiowe animacje. Będzie możliwość stworzenia obrazków z misiami, ozdobienia zimowego igloo oraz uszycia własnych pluszowych niedźwiadków. Na prawdziwych miłośników ręcznych arcydzieł będą czekać specjalne warsztaty robienia na drutach.

Szczegółowy harmonogram świątecznych animacji Galerii Północnej dostępny jest na stronie internetowej www.galeriapolnocna.pl oraz na Facebooku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »