Dom » Budownictwo

Polbruk dla architektów na poznańskiej BUDMIE

Polbruk dla architektów na poznańskiej BUDMIE
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 24-27 stycznia 2012 r. odbyła się w Poznaniu już dwudziesta pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć również firmy Polbruk.

Uznany w branży producent kostki brukowej i elementów drogowych z myślą o projektantach  i architektach już po raz trzeci z rzędu zaprezentował swoją ofertę w wyjątkowo atrakcyjny sposób. 

BUDMA to prestiżowe i jedno z wiodących wydarzeń w branży budownictwa, które stanowi doskonałą okazję i miejsce do zaprezentowania swojej oferty oraz nowoczesnych projektów. Przyciąga rzesze inwestorów, wykonawców, dystrybutorów i hurtowników, a także liczne grono  projektantów i architektów. Dlatego też wystawiające się na targach firmy, dopasowując swoje prezentacje do potrzeb zwiedzających, coraz częściej  standardowe ekspozycje wzbogacają licznymi pokazami na żywo. Również firma Polbruk, z myślą o komfortowym projektowaniu, już po raz trzeci z rzędu zaprezentowała się w wyjątkowej formule. Przy współpracy z archispace.pl – portalem dedykowanym architektom, brała udział w przygotowaniu interaktywnej prezentacji – Akademii Efektywnego Projektowania. Podczas czterech dni targowych zwiedzający obejrzeć mogli aż 16 szkoleń na żywo dziennie, w tym pokaz projektowania nawierzchni wokół domów jednorodzinnych z zastosowaniem kostek Polbruk. Wszystkie kursy zakończone były otrzymaniem specjalnego certyfikatu, który stanowił przepustkę do ogromnej bazy pokazów on-line.  
Specjalnie dla architektów z całej Polski Polbruk przygotował również wyjątkową propozycję współpracy, oferując bogatą bibliotekę cyfrowych rysunków CAD, produkty w postaci modeli 3DsMax, tekstury prawdziwych kolorów, wzory ułożeń metodą kreskowania, rzutów, widoków i przekrojów, a także rysunki i inne narzędzia, które ułatwią projektowanie z wykorzystaniem produktów Polbruk. Każdy odwiedzający nasze stoisko mógł otrzymać płytę CD z pełną biblioteką CAD. Podczas targów zwiedzający mogli nie tylko zapoznać się z asortymentem, ale również wymienić doświadczenia i rozwiać wątpliwości w rozmowie z przedstawicielami firmy. BUDMA stanowi więc doskonałe miejsce przede wszystkim do promocji marki. 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Polbruk S.A. to ogólnopolski producent kostki brukowej oraz wyrobów drogowych, działający na rynku od 20 lat (początkowo B-Complex, potem Polbet B-Complex, przejmując po kolei zakłady od firm: Polbet, Jadar, Faelbud). Od 1998 roku jest częścią irlandzkiego koncernu budowlanego  CRH plc – jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. Spółka obecnie oferuje ponad 150 produktów : od klasycznych, prostych wzorów i kształtów po wyszukane, niezwykle ozdobne formy. Produkty Polbruk sprzedawane są klientom indywidualnym w ponad 800 hurtowniach i składach budowlanych na terenie całego kraju. Ponadto firma dystrybuuje swoje wyroby poprzez sieci handlowe: PSB, Saint Gobain, Nomi czy Leroy Merlin.

Polbruk S.A.
Ul. Nowy Świat 16 c
80-299 Gdańsk
www.polbruk.pl
Infolinia: 801 081 551

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »