Dom » Wnętrza

Półkule odpowiedzialne za oświetlenie wnętrza, czyli lampy Hemisphere marki Nowodvorski Lighting

Półkule odpowiedzialne za oświetlenie wnętrza, czyli lampy Hemisphere marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Zastosowanie elementów dekoracyjnych o geometrycznych kształtach, bądź ozdobionych geometrycznymi wzorami pozwala na osiągnięcie ciekawych efektów aranżacyjnych. W eksperymentowaniu z geometryczną formą należy być jednak bardzo ostrożnym.


Przedmioty te mają bowiem tendencję do nadmiernego zwracania na siebie uwagi. Zawieszenie żyrandola w kształcie półkuli, jak na przykład lampy z kolekcji Hemisphere marki Nowodvorski Lighting to sposób na osiągnięcie upragnionego celu, bez obaw o przebranie miary w zabawie z geometrią.

Funkcje półkuli Hemisphere
Aranżacja – spójna i przemyślana – to efekt wielogodzinnej pracy. Rozwaga w przypadku doboru lamp jest bardzo istotna, jednak znaczenie ma także realizacja kreatywnych pomysłów, które wpływają na oryginalność wystroju. Lampy z kolekcji Hemisphere pozwolą pogodzić wszystkie zmienne. Są funkcjonalne, solidne oraz cechuje je designerski wygląd. Stanowią efektywne źródło światła, a także element wyposażenia, który wpływa na nasze samopoczucie w domu, jak i gustowny wystrój.  Po zmroku rozświetlą one pomieszczenia, sprzyjając wypoczynkowi, pracy i zabawie, a ich geometryczne kształty, połączone z klasyczną prostotą i nowoczesną kolorystyką nadadzą mieszkaniu nietuzinkowego charakteru. 
Black czy white?
Spójnej aranżacji sprzyja przemyślany wystrój, najlepiej w stylu minimalistycznym. Nowoczesna kolorystyka, geometryczne kształty, błyszczące przedmioty użytkowy i przede wszystkim umiar w doborze dodatków - wyznaczniki minimalistycznego trendu – wszystko to pomaga w zaaranżowaniu uporządkowanej przestrzeni. Nowatorska, sferyczna forma opraw oświetleniowych z kolekcji Hemisphere fantastycznie spełni taką rolę w pomieszczeniach, nie przytłoczy bowiem reszty designu, lecz pomoże wprowadzić ciekawy i ożywiający wystrój, element dekoracyjny. W skład kolekcji Hemisphere wchodzi 8 zwisów o półkolistym kształcie wykonane z wysokiej jakości stali lakierowanej. Lampy dostępne są w dwóch odcieniach – białym i czarnym, z kontrastującymi z żyrandolem wypełnieniami w kolorach białym i złotym. Mamy zatem do wyboru Hemisphere white, Hemisphere black z białym wypełnieniem, oraz Hemisphere white gold oraz Hemisphere black gold – ze złotym środkiem.
Przemyślana i kreatywna aranżacja
Zwisy pasują w szczególności do wysokich i przestronnych pomieszczeń. Kolekcja lamp Hemisphere została tak przemyślana, aby również posiadacze mniejszych wnętrz mogli pozwolić sobie na zakup jednaj z lamp. Oprawy dostępne są bowiem w dwóch rozmiarach S i M. Ich półokrągłe żyrandole umieszczone zostały na linkach o długości 95 cm, które maksymalnie pozwalają wyeksponować piękno geometrycznej formy zwisów. Lampy w rozmiarze S (o średnicy 33, 5 cm) zawieszono na sztywnych linkach, większe L (o średnicy 50 cm) z kolei na linkach luźnych.  Dobór rozmiarów umożliwia dopasowanie lamp do wielkości pokoju, ale także stworzenia ciekawych kompozycji aranżacyjnych. Oprawy Hemisphere można bowiem dowolnie zestawiać kolorami i rozmiarami, a efektem będą wymyślone przez nas, subiektywne i ciekawe projekty.
Odpowiednio oświetlone wnętrze sprzyja wszystkim wykonywanym w domu czynnościom oraz jest bardzo istotnym elementem dekoracyjnym. W niektórych mieszkaniach stanowi wręcz podstawową ozdobę. Wszystkie najważniejsze dla lamp role spełni z pewnością kolekcja Hemisphere marki Nowodvorski Lighting.
Kolekcja lamp Hemisphere:
Hemisphere white – gold S
Długość: 95 cm
Średnica: 33, 5 cm
Cena: 101.48 zł

Hemisphere white S:

Długość: 95 cm
Średnica: 33, 5 cm 
Cena: 101.48 zł

Hemisphere black S:

Długość: 95 cm
Średnica: 33, 5 cm    
Cena: 101.48 zł

Hemisphere black gold S:

Długość: 95 cm
Średnica: 33, 5 cm   
Cena: 101.48 zł

Hemisphere white – gold L

Długość: 95 cm
Średnica: 50 cm
Cena: 238,01 zł

Hemisphere white L:

Długość: 95 cm
Średnica: 50 cm    
Cena: 238,01 zł

Hemisphere black L:

Długość: 95 cm
Średnica: 50 cm 
Cena: 238,01 zł

Hemisphere black gold L:

Długość: 95 cm
Średnica: 50 cm    
Cena: 238,01 zł
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Izraela, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy i na Węgry.   
Nowodworski Sp.j. 
ul. Koksowa 2B
42-200 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »