Firma » Reklama

POŁOMSKI Studio Reklamy - z nami już 10 lat!

POŁOMSKI Studio Reklamy - z nami już 10 lat!
Zobacz więcej zdjęć »
FHU POŁOMSKI Studio Reklamy, twórca m.in. Grupy Kafito, świętuje swoje 10-lecie. Z tej okazji firma przygotowała wyjątkową promocje cenową przeznaczoną dla reklamodawców. A już w grudniu zakończone zostaną prace nad ogólnoświatową usługą internetową Kafito MultiLanguage.

FHU POŁOMSKI Studio Reklamy na rynku pojawiła się 1 grudnia 1999 roku. Przez pierwsze 5 lat firma skupiała się na rozwoju działalności reklamowej typu full service proponując swoim klientom usługi poligraficzne, reklamę zewnętrzną, projektowanie i produkcję plakatów, tablic reklamowych itp. W 2004 roku podjęto decyzję o wykupie domeny infomoto.pl i założeniu vortalu motoryzacyjnego, co zapoczątkowało przygodę firmy z Internetem. Przez kolejne dwa lata firma nadal rozwijała działalność w sieci współtworząc m.in. serwisy webwweb.pl i otwarty.pl

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tymczasem w 2007 roku powstaje Centrum Katalogowe Kafito.pl stanowiące podwaliny Grupy Kafito. Na obecną chwilę Grupę tworzą cztery główne serwisy - Kafito.pl, CentrumPR.pl, Ejoo.pl i Egadki.pl oraz aż 135 vortali tematycznych.

W 2008 roku firma rozpoczyna także współpracę z polskimi agencjami PRowymi dostarczającymi najwyższej jakości artykuły do Centrum Prasowego. Tak profesjonalne działanie owocuje dalszym rozwojem. Od początku 2009 roku Grupa nawiązuje relacje biznesowe ze znanymi porównywarkami cenowymi - Ceneo.pl, Torturacen.pl, Smartbay.pl, Nokaut.pl i Skapiec.pl.

Wysoka jakość i zawartość serwisów skupionych w Grupie Kafito została doceniona przez administrację Spisu Katalogów SEO nadając serwisowi Kafito.pl rangę VIP, oraz przez administrację Google, która pozytywnie zweryfikowała serwis CentrumPR.pl kwalifikując go jako źródło dla Google News.

FHU POŁOMSKI Studio Reklamy potrafi dzielić się sukcesem. Właśnie dlatego do końca 2009 roku na reklamodawców czekają specjalne warunki współpracy - wszystkie billboardy w modelu Run On Network wyświetlane będą w promocyjnej cenie - 5 zł za 1000 wyświetleń.

Wersję testową Kafito MultiLanguage już teraz można zobaczyć na stronie kafito.com, natomiast testować ją mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy po zalogowaniu w systemie kafito.pl i przejściu na zakładkę „moje wpisy" lub zakładając nowy wpis katalogowy.

Więcej szczegółów znaleźć można na http://kafito.eu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »