Technologie » Komputery

Polska branża IT doceniana za granicą

Polska branża IT doceniana za granicą
Zobacz więcej zdjęć »
Polskie firmy IT coraz odważniej podejmują ekspansję zagraniczną z powodzeniem konkurując z lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami.

Wieloletnie projekty IT realizowane w Polsce na rzecz globalnych koncernów są niejednokrotnie rozszerzane na oddziały i filie zagraniczne, stanowiąc zaczątek szerszej działalności firm IT poza granicami kraju. Tendencja ta idzie w parze z uznaniem, jakim cieszą się specjaliści IT z Polski na arenie światowej.

Hossę w polskiej branży IT potwierdza raport „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe 2014”. W rankingu wyraźnie zaznaczyły swoją obecność przedsiębiorstwa z Polski – w gronie 50 najszybciej rozwijających się firm branży technologicznej z Centralnej Europy aż 1/3 stanowią spółki z Polski, które dodatkowo charakteryzują się bardzo dobrą kondycją finansową. Co więcej, wśród dziesięciu wyróżnionych w „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2014” mniejszych przedsiębiorstw szybko rosnących (tzn. Rising Stars) znalazły się cztery firmy z Polski.


Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/it_solutions/polska_branza_it_doceniana_za_granica.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »