Firma » Reklama

Polska jazda na Słowacji

Polska jazda na Słowacji
Zobacz więcej zdjęć »
27 listopada rozpoczęła się akcja „Polska Jazda na Słowacji” przygotowana przez Agencję Reklamową Czart we współpracy ze słowackimi regionami narciarskimi Jasna Tatry Niskie oraz Tatrzańska Łomnica.

Celem kampanii jest zachęcenie i zaproszenie gości z Polski na narty do słowackich ośrodków w Jasna Niskie Tatry – Chopok Północ, Południe  i Wysokie Tatry -Tatrzanska Łomnica, Stary Smokoviec, Liptowska Ciepliczka.

Dla Gości z Polski Słowacy przygotowali specjalne oferty obejmujące noclegi, skipassy, wypożyczalnie sprzętu oraz wiele innych atrakcji. Szczegóły na:  www.nartyslowacja.pl. Na stronie tej można obejrzeć trasy narciarskie oraz poznać warunki panujące na stokach, a także istnieje możliwość bezpośredniego wysłania zapytania o ofertę – wystarczy podać liczbę osób, termin i czas pobytu, a przedstawiciele słowackich ośrodków przygotują dla nas specjalną propozycję. Pobyty można również rezerwować poprzez biuro fly.pl

Oba słowackie ośrodki oferują doskonałe warunki dla miłośników narciarstwa i snowboardingu. Panują w nich wyśmienite warunki narciarskie, ponieważ śnieg gwarantowany jest tam od grudnia do maja. Na miłośników białego szaleństwa czeka: 51km idealnie przygotowanych tras narciarskich, 40 wyciągów, w tym: 28 orczyków, 8 krzesełkowych, 3 gondole i kolejka naziemna. A goście z Polski dodatkowo mogą liczyć na atrakcyjne oferty z rabatami do 50 % na wypożyczenie sprzętu, szkołę narciarską, wieczorną jazdę na sankach z Hrebienka oraz wiele innych atrakcji.

Akcja „Polska Jazda na Słowacji” wspierana jest w telewizji regionalnej TVP3 oraz rozgłośniach radiowych: Alex - Zakopane, Anty Radio Katowice, Eska Katowice, Wanda 92,5 FM Złote Przeboje. W wybranych ogólnopolskich i regionalnych tytułach prasowych (Elle, Logo, Newsweek, Gazeta Krakowska- Słowacja Zaprasza) znalazły się inserty informacyjne. Dodatkowo przedsięwzięcie zostało wsparte kampanią outdoorową i samplingową w województwach południowej Polski oraz na Mazowszu.

więcej informacji na www.nartyslowacja.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.gorska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »