Technologie » Fotografia

Polska natura w Windows 7

Polska natura w Windows 7
Zobacz więcej zdjęć »
Seria nowatorskich fotografii macro polskiego fotografa Piotra Furmana została oficjalnie opublikowana przez Microsoft jako tematy dla Windows 7

Spośród setek nadesłanych fotografii z całego świata wybrano jedynie 10 serii zdjęć, które posłużyły do stworzenia oficjalnych kompozycji systemu operacyjnego Windows 7. Sześć zdjęć wykonanych przez Piotra wykorzystano do stworzenia tematu Green World, który można za darmo pobrać ze strony http://windows.microsoft.com/en-US/windows/downloads/green-world-theme.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Green World to kompozycja unikalna. Niezwykle szczegółowe, żywe zdjęcia ukazują polską naturę z niecodziennej perspektywy jednocześnie emanując spokojem, który pozytywnie wpływa na  użytkownika.

Cieszę się, że moja praca spotkała się z tak dużym uznaniem. Mam nadzieję, że ludziom spodobają się moje zdjęcia i zagoszczą dłużej na pulpitach ich komputerów - powiedział Piotr.Ponad 800 tapet autorstwa Piotra można znaleźć na stronie http://www.wallnet.eu/

Piotr Furman fotografią zajmuje się od 15 lat. Ma za sobą 6 międzynarodowych wystaw. Jest autorem sesji dla takich osób jak Beata Tyszkiewicz, , Michał Żebrowski, Dorota Stenka, Małgorzata Foremniak, Tatiana Okupnik czy Kazimiera Szczuka. Jego zdjęcia wspierały kampanie m.in. Apple, AVON, PLL LOT, Samsung, Dr Irena Eris, Merck, a także wielokrotnie znalazły się na łamach Fashion Magazine, Gali czy magazynu Sukces.  Oficjalna strona fotografa www.pfurman.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »