Firma » Biznes

TESCO w CH ATRIUM Świętochłowice

W czwartek, 19 stycznia w Centrum Handlowym Atrium Świętochłowice, został otwarty hipermarket Tesco. Zajmuje on powierzchnię ok. 2230 m2. Nowy hipermarket będzie największą placówką tego typu w okolicy.

„Dla każdego centrum handlowego hipermarket jest kluczowym najemcą. Dlatego istotne jest dla nas, że tak uznana i lubiana przez klientów marka będzie miejscem codziennych zakupów w naszym centrum". - powiedziała Ewelina Stochmiałek, Manager Zarządzający Atrium Świętochłowice.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tesco to jedna z trzech największych międzynarodowych sieci detalicznych. W Polsce posiada blisko 400 sklepów, 27 stacji benzynowych oraz własne centra handlowe. Grupa Tesco zatrudnia w Polsce ok. 30 000 pracowników.

Centrum Handlowe Atrium Świętochłowice mieści się przy ulicy Chorzowskiej 19. Najemcami Centrum są m.in. Nomi, Euro AGD/RTV i Rossmann.

Atrium to wiodąca firma na rynku nieruchomości zajmującą się, przede wszystkim, inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej oraz zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Na 30 września 2011 r. Grupa jest właścicielem 154 centrów handlowych o wartości rynkowej 2 mld€, zdywersyfikowanych na osiem krajów, o łącznej wielkości pow. najmu brutto 1,17 mln. Dochód brutto z najmu nieruchomości inwestycyjnych do 30 września wyniósł 126.3 mln € (za cały 2010 r. wyniósł 151 mln €), a dochód netto z najmu osiągnął 115,1 mln € (134 mln € w 2010).

Obecnie Atrium posiada w Polsce 20 działających centrów handlowych o wartości rynkowej na koniec września 2011 r. w wysokości 961 mln €. Aktywa te obejmują około 346 tys. m2 pow. najmu brutto i w ciągu III kwartału 2011 r. wygenerowały 45,5 mln € dochodu brutto z najmu. W skład portfela Atrium wchodzą  m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Targówek, Promenada w Warszawie, Galeria Atrium Mosty w Płocku, Galeria Atrium Biała w Białymstoku oraz Centrum Handlowe Atrium Forum w Koszalinie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »