Motoryzacja » Transport

PolskiBus.com ogłasza zakup 20 nowych autokarów Plaxton ADL Elite i

PolskiBus.com ogłasza zakup  20 nowych autokarów Plaxton ADL Elite i
Zobacz więcej zdjęć »
* PolskiBus.com zamówił 20 nowych autokarów Plaxton ADL Elite i. * 35 000 000 PLN to wartość dodatkowej inwestycji we flotę firmy PolskiBus.com. * Nowe autokary to kolejna faza nieustannego rozwoju strategii firmy. * Nowe autokary będą dostarczone na przełomie czerwca i lipca 2014 roku.

PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić, że dokonał zamówienia 20 nowych autokarów Elite i, które są budowane przez firmę Plaxton, oddział firmy Alexander Dennis Limited, największego producenta autokarów w Wielkiej Brytanii. Wysokopokładowe autokary Elite i są nowoczesne i wyposażone w przyjazne środowisku silniki z niską emisją CO2. Oferują do 75 miejsc siedzących.

Autokary Plaxton spełniają oczekiwania firmy PolskiBus.com pod względem standardów, jakich oczekują pasażerowie. Są wyposażone w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, darmowy dostęp do wifi, klimatyzację oraz toaletę.

Pojazdy są przystosowane rownież do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

Firma PolskiBus.com dostrzega zapotrzebowanie na swoje usługi i konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Inwestycja kolejnych 35 milionów złotych we flotę 20 nowych autokarów to kolejny kamień milowy w planach rozwojowych firmy PolskiBus.com.

PolskiBus.com potwierdził tym samym zamówienie 45 nowych autokarów w ostatnich 3 miesiącach. Ich dostarczenie zwiększy flotę firmy z 73 do 118 autokarów.


Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com powiedział: “Autokary marki Plaxton, o wysokim standardzie, będą kolejnymi w naszej flocie. Jest to dobra wiadomość dla naszych Pasażerów, ponieważ dzięki temu będziemy mogli rozwinąć sieć połączeń, tak aby odpowiedzieć na oczekiwania i zapytania naszych Klientów, w zakresie utworzenia nowych połączeń i linii.”

„Mamy również przyjemność ogłosić w dniu dzisiejszym fakt, że PolskiBus.com przewiózł więcej niż 4,5 miliona pasażerów i stworzył dotychczas ponad 400 miejsc pracy w Polsce. Jesteśmy przekonani, że wraz z dzisiaj ogłoszoną naszą nową inwestycją, będziemy mogli przewieźć więcej nowych pasażerów i stworzyć jeszcze więcej nowych miejsc pracy”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »