Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

PolskiBus.com przewiózł już 2 miliony pasażerów

PolskiBus.com przewiózł już 2 miliony pasażerów
Zobacz więcej zdjęć »
Dziś, tj. 19 grudnia 2012 r. PolskiBus.com świętuje przewiezienie 2 milionowego pasażera. Ten rekordowy wynik został osiągnięty w ciągu 19 miesięcy od momentu wejścia firmy na polski rynek w czerwcu 2011 r. Jest to niezaprzeczalny dowód na to, że Polacy pokochali PolskiBus.com.

PolskiBus.com, którego ceny biletów zaczynają się od 1 zł i 1 zł opłaty za rezerwację, ma dzisiaj przyjemność poinformować o przewiezieniu 2 milionowego pasażera. Taka liczba osób mogłaby aż
34-krotnie wypełnić Stadion Narodowy.
Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com komentuje: „Ten wspaniały wynik udało się osiągnąć szybciej niż zakładaliśmy. Uważam, że następny milion pasażerów przewieziemy w jeszcze krótszym czasie, gdyż nasze usługi stają się coraz bardziej popularne.”
Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com mówi: „Każdego dnia coraz więcej osób po raz pierwszy korzysta z usług PolskiBus.com. Jest to zasługa wszystkich naszych pracowników, którzy codziennie zapewniają doskonałą jakość obsługi klienta. Chciałbym podziękować im wszystkim za konsekwencję i najwyższą dbałość o pasażerów."

PolskiBus.com zaprasza wszystkich klientów, aby uczcić ten wyjątkowy dzień. Dziś na pokładach autokarów na pasażerów będą czekać słodkie upominki.

Przewoźnik, który działa na rynku od czerwca 2011 r., rozwinął się w bardzo szybkim tempie obsługując 20 miast w Polsce i 5 europejskich lokalizacji. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej i zawierają bezpłatny dostęp do Internetu oraz gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat usług PolskiBus.com, rozkładów jazdy oraz aktualnych cen biletów, prosimy o odwiedzenie strony internetowej www.polskibus.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »