Motoryzacja » Transport

PolskiBus.com uruchamia mobilną wersję strony

Dzisiaj 16 maja br. PolskiBus.com wprowadza mobilną wersję strony internetowej na telefony komórkowe. Jest to najnowszy projekt e-commerce wprowadzony przez PolskiBus.com

Dostosowana do telefonów komórkowych mobilna wersja strony internetowej polskibus.com posiada wszystkie kluczowe funkcjonalności. Pasażer, gdziekolwiek się znajduje, może zarezerwować bilet, wyszukać połączenia, uzyskać aktualne informacje o wybranych trasach oraz sprawdzić lokalizację przystanków. Użytkownicy będą mieli także możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami z innymi klientami PolskiBus.com dzięki bezpośredniemu dostępowi do profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook.

Serwis mobilny PolskiBus.com jest bardzo łatwy w użyciu. Jego układ graficzny jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Korzystanie z mobilnej wersji strony PolskiBus.com nie wymaga instalacji dodatkowych aplikacji. Wystarczy wpisać adres strony polskibus.com w telefonie komórkowym, a mobilna wersja strony internetowej uruchomi się automatycznie.

Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com komentuje: „Smartfony stanowią prawie połowę rynku telefonów komórkowych w Polsce. Nasze statystyki mówią, że obecnie 10% odwiedzających stronę www.polskibus.com korzysta z serwisu przy pomocy urządzeń mobilnych. Jest to pięciokrotny wzrost
w stosunku do pierwszego miesiąca naszej działalności. Mobilna wersja strony PolskiBus.com była więc naturalnym krokiem w naszej strategii rozwoju."

W marcu br. PolskiBus.com wprowadził bezpłatną usługę SMS, dzięki której pasażerowie otrzymują powiadomienia tekstowe o aktualnościach dotyczących wybranego przez nich kursu. Zarówno mobilna wersja strony internetowej, jak i powiadomienia SMS wpłyną na udoskonalenie procesu komunikacji z pasażerami i zapewnią jeszcze wyższą jakość i komfort podróżowania z PolskiBus.com.

Osoby korzystające z angielskiej wersji strony internetowej będą miały dostęp do pełnej wersji serwisu PolskiBus.com klikając link: Pełna Wersja/ Full Version - znajdujący się w dolnej części strony mobilnej (strona główna).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »