Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pomiędzy pracą a domem. Trzecia przestrzeń.

Pomiędzy pracą a domem. Trzecia przestrzeń.
Zobacz więcej zdjęć »
Przestrzeń tak bardzo przepełniona duchem motoryzacji choć nie jesteś za kierownicą auta. Miejsce pełne designu, mody, sztuki, kultury, filmu, muzyki, technologii. Intersect by Lexus to połączenie światów tak bardzo sobie bliskich. Prawdziwe „skrzyżowanie” tego co najlepsze.

Nie jest to dealer, nie jest to też tradycyjna powierzchnia handlowa, choć samochody mają swoje miejsce w tym formacie. To przestrzeń świata marki skoncentrowana na stylu życia. To połączenie miasta i ulicy w najlepszym wydaniu w zupełnie nowy, niespotykany dotąd sposób.

Przestrzeń Intersect składa się z dwóch pięter – parter to garaże i miejsce wystawowe dla samochodów, instalacji sztuki, performanców. Piętro to po prostu i aż salon, restauracja, biblioteka i sklep – gdzie kupimy rzeczy znane z projektu Crafted for Lexus (kolekcji gadżetów i rzeczy codziennego użytku czy elementów garderoby, stworzonych z uznanymi, japońskimi artystami). Intersect to miejsce gdzie odbywają się warsztaty, wystawy, kolacje czy inne wydarzenia. Gośćmi są twórcy, fani marki, ludzie „z sąsiedztwa”.

Pierwsza taka przestrzeń została otwarta w Tokio w sierpniu 2013 r., w listopadzie był Dubaj. Projektantem jest Masamichi Katayama, założyciel Wonderwall - firmy architektonicznej o światowej renomie. W kreacji inspirowała go filozofia marki Lexus.

Kolejna planowana lokalizacja to Nowy York. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AdComms Media & Marketing Group

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »