Gospodarka » Przemysł

Pompy do wody brudnej Stairs HM

Pompy do wody brudnej Stairs HM
Zobacz więcej zdjęć »
Małe pompy do wody brudnej z roku na rok zyskują popularność wśród odbiorców indywidualnych, którzy poszukują skutecznych sposobów na odwadnianie w warunkach domowych.

Wzrost zapotrzebowania na pompy, którymi można pompować wodę brudną np. z zalanych garaży i piwnic, mocno rozwinął rynkową ofertę. Pompy zatapialne Stairs HM na naszym rynku obecne są już od kilku lat, ale dopiero teraz wzrasta ich popularność.

Stairs HM to ciekawa propozycja pompy do wody brudnej, która może, a nawet powinna zainteresować osoby, które poszukują funkcjonalnych rozwiązań w odwadnianiu i tłoczeniu wody brudnej w warunkach domowych. Te małe pompy, solidnej i trwałej konstrukcji charakteryzują się dobrą wydajnością i możliwością tłoczenia wody brudnej z zanieczyszczeniami stałymi, których średnica wynosi nie więcej niż 10 mm. W modelu zastosowano wirnik typu Vortex wykonany z termoplastycznego poliuretanu (TPU). To materiał, który coraz częściej stosowany jest w konstrukcji wirników pompowych, ze względu na swe właściwości. Jest odporny na uszkodzenia, pęknięcia, ale i zachowuje pewną elastyczność pod wpływem prędkości, dzięki czemu jest mniej podatny na uszkodzenia np. przez tłoczone w wodzie małe kamyki czy żwir. Dzięki hermetycznej budowie możemy stosować ją do pracy w pełnym zanurzeniu.

Pompy serii HM marki Stairs to uniwersalne urządzenie, które sprawdzi się w odwadnianiu rowów, wykopów, studzienek, ale i w pracach odwadniających w gospodarstwach domowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ekopomp

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »