Gospodarka » Przemysł

Pompy peryferalne Pedrollo – ciche i ekonomiczne

Pompy peryferalne Pedrollo – ciche i ekonomiczne
Zobacz więcej zdjęć »
Włoskie pompy Pedrollo to jedne z najczęściej kupowanych pomp peryferalnych.

Oferta pomp na polskim rynku stale rośnie, różnicując się pod względem ceny i producentów. Włosi to z pewnością jedni z liderów wśród producentów i dostawców urządzeń pompowych w Europie. Jednym z nich jest marka Pedrollo dostarczająca pompy dla sektorów przemysłowych, jak odbiorców indywidualny do zastosowań w warunkach domowych. Marka ta na polskim rynku obecna jest od kilku lat, stale zwiększając grono swych odbiorców swych urządzeń.

 

Oferta pomp Pedrollo jest szeroka, obejmuje pompy powierzchniowe oraz zatapialne. Jednym z flagowych produktów są pompy peryferalne. Pompy  PK, PQ oraz PV to pompy wirowe o kompaktowej budowie, które z roku na rok zyskują popularność. 

Ciche pompy do wody czystej - Pedrollo PK, PQ, PV

 

Wzrastająca popularności pomp peryferalnych Pedrollo z pewnością zawdzięczają swej jakości, wydajności i ceny. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania. To małe pompy, wykonane z dbałością o funkcjonalność i design.

Najtańsze modele chętnie stosowane są w instalacjach wodnych w małych gospodarstwach domowych, to jedne z najchętniej stosowanych pomp w zestawach hydroforowych, jako pompa do podlewania ogródków czy do poboru wody ze studni. Pompy z serii profesjonalnej stosowane są w różnych branżach przemysłu, w instalacjach klimatyzacyjnych, instalacjach grzewczych, czy w budownictwie jako pompy podające preparaty do betonu.

Poszczególne pompy różnią się wykonaniem materiałowym – mosiądz, żeliwo, stal kwasoodporna, oraz położeniem króćców przyłączeniowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ekopomp

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »