Dom » Budownictwo

Pomysł na idealny prezent na Dzień Ojca – wiertarko-wkrętarka Bosch PSR 1080 LI-2

Pomysł na idealny prezent na Dzień Ojca –  wiertarko-wkrętarka Bosch PSR 1080 LI-2
Zobacz więcej zdjęć »
Nie wiesz, czym obdarować tatę w Dniu Ojca? Szukasz czegoś praktycznego, co będzie także miłą niespodzianką? Proponujemy wiertarko-wkrętarkę z zielonej linii elektronarzędzi Bosch. Produkt dostępny jest w przystępnej cenie w każdym dobrym markecie budowalnym.

Chyba każdy choć raz w życiu miał problem z prezentem na Dzień Ojca. Krawat, krem do golenia, dobra książka – próbowaliście już wszystkiego? W tym roku warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Postawcie na elektronarzędzia linii zielonej marki Bosch! Linia zielona została stworzona
z myślą o majsterkowiczach-amatorach, aby wspierać ich w drobnych naprawach, remontach i projektach „zrób to sam”. Jednocześnie jest to marka Bosch, czyli solidna jakość narzędzi, ergonomiczne i bezpieczne rozwiązania technologiczne oraz jakość, która będzie służyć obdarowanemu tacie przez długie lata.

 

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka
PSR 1080 LI-2 to najbardziej poręczny model w swojej klasie. Została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagającym użytkowniku. Dzięki kompaktowemu wyglądowi i wyjątkowo lekkiej wadze zapewnia najwyższy komfort pracy, co z pewnością zostanie docenione podczas długiego majsterkowania. Jednak akumulatorowa wiertarko-wkrętarka nadaje się jako prezent nie tylko dla doświadczonych użytkowników, ale także dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z elektronarzędziami. Obsługa PSR 1080 LI-2 jest prosta i intuicyjna. Dzięki wygodnym przełącznikom w szybki sposób można zmienić kierunek pracy narzędzia, prędkość obrotów oraz ich moc. Możliwość dostosowywania pracy narzędzia do potrzeb użytkownika zwiększa jego wydajność. Unikalna technologia Syneon Chip zapewnia nawet
o 85% bardziej wydajną pracę w stosunku do narzędzi bez tego rozwiązania. System PowerLight  umożliwia pracę nawet w miejscach słabo oświetlonych.

 

PSR 1080 LI-2 to propozycja dla osób, które chcą obdarować bliską osobę wartościowym prezentem, który można wykorzystać na co dzień. Narzędziem, które jest tak wytrzymałe, że będzie służyło latami.

 

Więcej informacji na temat narzędzi marki Bosch dostępnych jest na stronie
https://www.bosch-do-it.com/pl/pl/majsterkowicze/pmf-home.jsp.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MateuszG

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »