Technologie » Komputery

Ponar Wadowice na system Teta ERP

Ponar Wadowice na system Teta ERP
Zobacz więcej zdjęć »
Ponar Wadowice S.A. to firma, która niedawno obchodziła złoty jubileusz swojego istnienia. Wieloletnie doświadczenie, nieustanne stawianie na rozwój oraz współpraca z największymi firmami w branży pozwoliły organizacji na osiągnięcie pozycji lidera wśród polskich producentów układów hydrauliki

Misją firmy PONAR Wadowice S.A. jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów w zakresie wykonania elementów, części zamiennych oraz dostarczania układów i systemów hydrauliki siłowej. Firmę tworzą dwa główne zakłady produkcyjne: Zakład w Wadowicach zajmujący się produkcją i dostawą elementów hydrauliki siłowej, oraz Zakład w Łaziskach Górnych, produkujący systemy hydrauliczne. Ponad pół wieku doświadczenia w branży, własne biuro projektowo-konstrukcyjne, logistyka, produkcja i serwis pozwalają na kompleksową obsługę klientów ze wszystkich sektorów gospodarki. Potwierdzeniem prorozwojowego nastawienia firmy jest niedawne rozpoczęcie współpracy z producentem systemu Teta ERP – firmą Unit 4. Spółka PONAR Wadowice zdecydowała się na wdrożenie pełnego systemu ERP z rozbudowanymi elementami modułu Produkcyjnego oraz innymi dedykowanymi elementami.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/ponar_wadowice_na_system_teta_erp.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »